Overleden In Memoriam A. Meijer In Memoriam E.A. 01de Monnikhof In Memoriam mw. T. v.d. Heiden-Bolleboom Congo De heer P.H.A. Kemp is per 15 sep tember 1994 uitgezonden naar Con go, waar hij de functie zal bekleden van directeur Industriel bij Brasse ries de Brazzaville S.A. te Brazzavil le. De heer Kemp was voorheen werkzaam als Brewery Manager van Nigerian Breweries Plc. te Enugu, Nigeria. De heer R.L.M. Dierckx de Casterlé is per 15 september 1994 terugge keerd uit Congo, waar hij de functie bekleedde van President Directeur Général bij Brasseries de Brazzaville S.A. te Brazzaville. De heer Dierckx is per diezelfde datum benoemd tot Manager New Business in de Cluster Middle Eastern Europe en zal belast worden met Rusland. Nigeria De heer K. Verduin is per 24 sep tember 1994 teruggekeerd uit Nige ria, waar hij de functie bekleedde van Technical Director van Nige rian Breweries Plc. te Lagos. Martinique De heer P.C. Meertens is begin augustus 1994 teruggekeerd uit Martinique, waar hij werkzaam was als chef de Fabrication bij Brasserie Lorraine S.A. in Lamentin, Martini que. De heer P.C. Meertens gaat per 1 oktober 1994 met pensioen. (Vervolg op pagina 26) De heer W.H. Dickhoff (66) is op 13 augustus 1994 overleden. De heer Dickhoff trad 26 september 1966 in dienst. Sinds 1 juni 1993 was hij met pensioen. Op 6 mei 1994 is de heer M. Lopez Pita (74) overleden. Hij trad 10 december 1964 in dienst bij Amstel. De heer Lopez Pita is op 1 juni 1984 met pensioen gegaan. De heer A. Kuyt (68) is overleden op 8 augustus 1994. De heer Kuyt kwam 1 oktober 1978 in dienst in Zoeterwoude. Sinds 1 december 1990 was hij met pensioen. Op 3 september 1994 is de heer V.E. Pelsmaeker (66) overleden. Hij trad 1 juni 1956 in dienst in Den Bosch. De heer Pelsmaeker ging 1 oktober 1992 met pensioen. Op 26 augustus is plotseling Arie Meyer overleden in de leeftijd van 61 jaar. Hij is tot 31 juli 1991 bij Heineken Amsterdam werkzaam geweest en verlangde er erg naar om zich volledig aan zijn familie en hobby's te kunnen wijden. Helaas heeft dit maar kort zo mogen zijn. Arie was een doorzetter. Als hij eenmaal een idee had moest dat worden doorgevoerd. Het Ontvangstgebouw aan de Stadhou derskade herbergt hiervan vele bewijzen. Het was een warmvoelend mens. Hij was altijd bereid naar een ander te luisteren en hen waar mogelijk te helpen. In een woord gezegd: een prima vent. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit zware verlies. Op 9 augustus 1994 is de heer E.A. Olde Monnikhof na een moedig gedragen ziekte overleden. Bert is 58 jaar worden. De mensen die Bert kenden zullen met verdriet in het hart afscheid van hem genomen hebben. Zij allen zullen hem herinneren als een blij de en vrolijke man, die altijd in was voor grappen en grollen. Een man die het leven nam zoals het kwam en hier ook zeer van wist te genie ten. Voor een groot deel van zijn werk zame leven heeft Bert zich ingezet voor onze Afrikaanse werkmaat schappijen. De laatste jaren deed hij dit vanuit Bmssel, de stad waar hij zijn hart aan had verpand. Het is dan ook tekenend dat het zijn laatste wens was om in het lieflijke Overijse, bij Brussel, naar zijn laatste rustplaats gedragen te worden. Wij wensen zijn levenspartner en zijn kinderen alle sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Op 8 september overleed op 53-jarige leeftijd Tini (Kate) van der Heiden-Bolleboom. Tini was sinds 14 december 1981 werkzaam als serveerster in het kantoorrestaurant in Zoeterwoude. Toen zij bijna tien jaar geleden te horen kreeg dat zij aan een ongeneeslijke ziekte leed, stortte haar wereld in. Het was ech ter tekenend voor haar hoe zij in korte tijd uit dat diepe dal klom. Haar doorzettingsvermogen en altijd opgewekte humeur tijdens haar ziekte, dwingen het diepste respect af. Tini wist de allerkleinste dingen te waarderen. Zij kon daar echt van genieten, want ze hield nog zo van het leven. Uiteindelijk heeft ze de rust gevonden die ze verdiende na deze slopende ziekte. Wij wensen haar man Gerard en haar kinderen heel veel sterkte toe bij dit grote verlies.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23