Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Den Bosch W.F. Brouwer (Brouwen) met mw. M.T. Willems A.A.M.T.J. Couwenberg (Bedrijfs- controle) met mw. P.P.M. de Wilde M.T.F. van Eyndhoven (Verpakken) met mw. B. Moors A.V. Kievit (Brouwen) met mw. M. van Helvoirt M.J.P. Smits (Verpakken) met mw. E. Trzybinska A.P.A. Verbeek (Technische Dienst) met mw. W. Udink Horecagebieden Mw. A.M. v.d. Wal (Drankenhandel Katwijk Administratie) met A.T. Petit C.M.G. Swertz (Drankenhandel Horst Magazijn) met mw. L.T. Thoonen M.T.G. van Rooi) (Verkoopbinnen dienst Brabant) met mw. G.M.A. van den Hurk Zoeterwoude Mw. M.J. van Amsterdam (Centrale Produktie Inkoop Administratie) met A.f. van der Meer J.M. Diergaarde (Interne Accoun tants Dienst) met mw. A.W. van Rijn J.C.M. facobs (Personeelsdienst) met mw. M. van den Heuvel Amsterdam Alexander, z.v. R.N.M. Wesseling (Corporate Legal and Business Affairs) Horecagebieden Ilse, d.v. mw. L. de Pater (Verkoop binnendienst Rotterdam) Den Bosch Jeremy, z.v. R.L.P. Doeve (Brouwen) Thomas, z.v. P.J. v.d. Velden (Brouwen) Margaretha, d.v. E.F.P. v.d. Pasch (Garage Werkplaats) Meivin, z.v. M.G. v.d. Bosch (Verpakken) Maria, d.v. M.F.P.J. v.d. Steen (Intern Transport) Michelle, d.v. M.P.A. v.d. Loo (Plaatselijke Administratie) Mehmet, z.v. A. Yesilbas (Verpakken) Zoeterwoude Thomas M., z.v. C.J.H. van Bohee- men (Coördinatie Distributiebeleid) Mariëlle A., d.v. mw. Y. van Stek- Sanders (Vers van 't Vat/Journalis tieke Produkties) en J.A.A. van Stek (Evenementenuitvoering RSD) Rosanne, d.v. mw. Drs. S. Gaaren- stroom (Personeelszaken Bier) Eva, d.v. mw. P.H. Akkerhuis- Huisman (Secretariaat) en G.W. Akkerhuis (Drankenhandel Den Haag Administratie) Ildrid, d.v. G.J. Loggers (Packaging Technology R&D) Marinus, z.v. mw. R.C. Veldhuy- zen-Doorduin (Quality Lab R&D) Matthijs, z.v. D. de Wit (Special Assignments R&D) Reanne, d.v. A.J. Timmermans (Project Services HTS) Zoeterwoude Voor het Praktijkdiploma Marke ting en Verkoop: M. van Kessel Comm unica tiecen trum Voor het diploma Personeel Arbeid (HBO): S C. van Kampen-de Jong (PZ Stafdiensten Bier) Voor het diploma Hogere Produktie Logistiek: W.F.M. Kerkvliet, P. Groenendijk en R. Robbers (allen Centrale Logistiek) Voor het Praktijkdiploma Marke ting: S.M. de Mooy (Marketing) Voor Cambridge First Certificate: R.B. Zalme (Nieuwbouw TD) Voor Certificaat PBNA, Veiligheid 1: B. van Eunen (Produktie Overhead) Voor MTS Proces- en Milieutech niek: W.F. Heijmans (BTD) Voor Vapro mechanisch operator-B: P.A.M. v.d. Sman (Verpakken) Voor Vapro procesoperator-A: A. Dunki Jacobs (Verpakken) Voor EVO heftruckchauffeur elektro: W.P.J. Akerboom, C. Dural, H.A. de Jong, A. Kronn, V.P.C. Schouten, W.D. Treur (allen MIT) en R. de Weger en S. Yilmaz (Centraal Magazijn) Voor het diploma Medewerker Inkoop Logistiek: mw. G.E. van Delft, mw. S.M. van der Salm en mw. Y.J. Willemse (allen Inkoop) Horecagebieden Voor het diploma Magazijnmede werker: C.C. van Zeist (HTD Hoofddorp) Voor het diploma Koeltechniek: J.T.M. Joma (HTD Eindhoven) Voor het diploma Logistiek Management: P. Jager (Magazijn Drankenhandel Rotterdam) en G.B.M. ten Voorde (Magazijn Drankenhandel Arnhem) Voor het diploma Cafébedrijf: J.D. Verwey (Regionaal Service Centrum Berkel en Rodemijs) Maastricht Voor het diploma Transportwezen: V.H. Walstock (Expeditie De Ridder) Rotterdam Voor Operationeel Management IA (OU): R.P. Klijn (Orderbehandeling Traffic) Voor Scheepvaart, Vervoer en Expe ditie: E. Viviani (Administratieve Orderafloop) Voor Spaanse Taal- en Letterkunde: M.A. Beuming (Orderbehandeling Traffic) Puerto Rico De heer P. van Doome is per 6 augustus 1994 temggekeerd uit Puerto Rico, waar hij gedetacheerd was voor een periode van drie maanden bij Mendez Co. in San Juan, Puerto Rico.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 22