H.F.M. Coebergh met pensioen Nieuwe directeur HTS Overgaauw opvolger Schop Zoeterwoude/AmsterdamPer 1 september 1994 is de heer F.H. Schermers benoemd tot direc teur van Heineken Technical Services (HTS)Hij volgt de heer L. van Limburg Stirum op, die per dezelfde datum is benoemd tot Corporate Project Director van Heineken N.V. in Amster dam. Frank Schermers was voor zijn benoeming Technical Director van onze Griekse brou werij Athenian Brewery S.A. Frank Schermers werkzaam geweest voor onze onderneming. Over de opvolging zal te zijner tijd een mededeling volgen. De afscheidsreceptie van de heer Coebergh wordt vrijdag 16 december gehouden in De Hooi berg in Zoeterwoude. Amsterdam De heer H.F.M. Coebergh zal, wegens het berei ken van de pensioengerechtig de leeftijd, per 1 januari 1995 zijn werkzaamheden voor onze brouwerij beëindigen. De heer Coebergh is sinds 1983 lid van de Raad van Bestuur van Hei neken. Hij is gedurende 36 jaar een aantal directiefuncties ver vuld, waaronder die van direc teur Personeelszaken Heineken Nederlands Beheer. Hij is om gezondheidsredenen genood zaakt zijn werkzaamheden te beëindigen. Ruud Overgaauw, momenteel directeur Marke ting Strategy Policy bij Hei neken N.V., was al eerder alge meen directeur van Vrumona. Toen hij februari 1991 naar Amsterdam vertrok, werd hij in Bunnik door Piet Schop opge volgd. Ruud Overgaauw BunnikVrumona's algemeen directeur P.C. Schop neemt 31 oktober aanstaande afscheid van onze onderneming. Hij doet dat met een receptie in De Hooi berg in Zoeterwoude. Per 1 november wordt Schop bij Vru mona opgevolgd door R. Over-' gaauw. Piet Schop heeft gedurende zijn dienstverband van 26 jaar

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 15