Tiende Ridderronde Birra Dreher wordt Heineken Italia Lid OR HTS/CP Maastricht In de binnenstad van Maastricht is op woensdag 10 augustus de tiende Ridder ronde gereden. Tachtig amateur wielrenners namen het tegen elkaar op voor de Grote Prijs Toine Gensen, een koers met een lengte van tachtig kilome ter voor de beste amateur. De winnaar was Marcel Luppes uit Hoogeveen. Vijftig profs verschenen een uur later aan de start waarbij de Belgische Wilfried Nelissen als eerste de finish passeerde. De uitreiking van de prijzen werd verricht doorPetervan Dongen T orman, directeur van Brouwerij De Ridder. Tussen de twee koersen door, reden vijftien Limburgse pro minenten voor het goede doel. Opvallendste deelnemer daarbij was oud-De Ridder-directeur Rob Stevens, thans directeur Marketing en Thuisverbruik Brand Bierbrouwerij. De 30.000 bezoekers van de tiende Rid derronde konden naast de drie koersen eveneens genieten van evenementen op het gebied van zang, muziek en amusement. Peter van Dongen Torman overhandigt de eerste prijs aan Wilfried Nelissen kers zeer positief staan ten opzichte van deze verandering. De voorbereiding voor de naams wijziging heeft meer dan een jaar in beslag genomen. Straatbeeld uit Florence Amsterdam Sinds 23 juni is de naam van de Italiaanse doch terbrouwerij Birra Dreher ge wijzigd in Heineken Italia. De wijziging vond plaats vanwege de goede naam die Heineken in Italië heeft. Uit onderzoek is gebleken dat ook de medewer- Zoeterwoude In de vorige Vers van 't Vat (nummer '7/94) lieten we u foto's zien van de leden van de verschillende nieuw gekozen Ondernemings raden. De OR HTS/CP was ech ter niet compleet: er ontbrak nog een foto van Henk van den Berg. Hij vond dat niet erg, maar de redactie wil u graag volledig informeren. Hierbij daarom alsnog zijn portret. Henk van den Berg

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 7