Burgemeesters en wethouders bij W.S.V. Heineken op Vieidaagse Flinke beloning voor Van de Bersselaar en Kievits Den Bosch Piet van de Bers- selaar en Harry Kievits van de afdeling Verpakken hebben samen een beloning van 4.400 gulden gekregen. De twee col lega's bedachten een manier om de onder- en bovenplaten van de grippervingercilinders van de etiketteermachine te behou den. Doordat de onderdelen in deze cilinders in de loop der jaren zijn veranderd, pasten deze niet meer tussen de platen. Het gevolg was dat de onder- en bovenplaten steeds moesten worden vernieuwdVan de Bers- selaar en Kievits ontdekten dat het mogelijk was om de platen met een eenvoudige methode te bewerken voor hergebruik. Een idee dat leidt tot een milieu vriendelijke kostenbesparing. Links Harry Kievits en rechts Piet van de Bersselaar bij de etiketteermachine Nijmegen Een gezelschap van burgemeesters en wethou ders trok enige weken geleden de aandacht van voorbijgangers in het hartje van Nijmegen. Maar liefst 700 burgervaders en 1600 wethouders hadden zich daar verzameld. Ze kwamen van een congres van de Vereni ging van Nederlandse Gemeen ten (VNG) om met elkaar een goed glas Heineken te drinken op een geslaagde dag. Heineken was een van de sponsors van het VNG-congres. Den Bosch Vijfentwintig leden van de Wandel Sport Ver eniging Heineken uit Den Bosch hebben eind juli meege daan aan de Vierdaagse van Nij megen. Tijdens dit wandel-eve nement moesten twee leden van de vereniging om medische redenen na de eerste dag af haken. Op de vierde en laatste dag kregen de wandelsporters De deelnemers van W.S.V. Heineken in cafetaria De Heikant te Mal den bloemen en consumpties aangeboden door het Horecage- bied Gelderland/Overijsel. Hier na vertrok de groep met het vaandel voorop naar de eindbe stemming: Nijmegen. De wan delaars liepen, afhankelijk van de persoon, dertig, veertig of vijf tig kilometer per dag. Een niet geringe prestatie. Des te meer omdat de temperatuur in die dagen tot tropische waarden was gestegen. Bij de achterpagina: Den Bosch, zomer 1971. Terwijl op de achtergrond wordt gewerkt aan een uitbreiding van de brouwerij op diverse onderdelen, gaan de normale activiteiten gewoon door. Hier passeert een vrachtwagen met leeggoed de toenmalige por tiersloge aan de Rietveldenweg

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 31