Afscheid T. Dikken 25 jaar J. Wellner Afscheid J. van den Broek Zoeterwoude Op 28 juni heeft de heer T. Dikken, voor malig chef van de Bouwkundi ge Werkplaats, afscheid van zijn collega's genomen. Na een loop baan van bijna veertig jaar maakte hij onlangs gebruik van de vut-regeling. Tijdens de druk bezochte receptie van die dag legden drie sprekers, te weten de heren Hamers, Schotten en Visser, de nadruk op de kleur rijke persoonlijkheid van de heer Dikken. Deze begon zijn loopbaan officieel op 14 mei 1956 als tekenaar. Vanaf 1952 was Dikken echter al actief bij Heineken via een buitenfirma. Sinds hij in 1972 verantwoor delijk werd voor de bouw van de huidige brouwerij in Zoeter woude, woont de voormalige chef in een woonark op het Hei- neken-terrein. Arnhem Op 1 juni was het precies 25 jaar geleden dat de heer f. Wellner, verkoopleider van het horecagebied Gelder- land/Overijsel, in dienst kwam. Ter gelegenheid hiervan werd er op 8 juni een receptie gegeven in de Boterwaag in Nijmegen. Daarbij was de bekendheid van de heer f. Wellner bij horeca en collega's overduidelijk te mer ken aan de opkomst van geno digden. Nadat, namens zijn ver tegenwoordigers, Marcel March het woord had gevoerd, werd f. Wellner op een zeer bijzondere Den Bosch Op vrijdag 3 juni heeft f. van den Broek afscheid van zijn collega's genomen. Hij was de laatste van de groep medewerkers die gebruik maak te van de ouderenregeling Soci aal Plan Jaren Negentig. Jan van den Broek begon zijn loopbaan bij de afdeling Verpakken en was jarenlang voorzitter van de COR. De afscheidsreceptie werd gehouden in het H.O.C. te Den Bosch. De gasten, waar onder ook veel relaties vanuit andere bedrijven maakten van de gelegenheid gebruik om Van den Broek en zijn echtgenote het allerbeste voor de komende jaren te wensen. Bijzonder was het optreden van een Spaans zang- en dansduo, als blijk van waardering voor de bijzondere aandacht die Jan zijn Spaanse collega's altijd gaf. wijze toegesproken door Marie- ken van Nimweghen. Zij bood hem een cadeau aan van het Gemeentebestuur, de VW en een aantal plaatselijke horeca ondernemers.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28