Dankbetuigingen Ook de Verkooptelefonie is blij met PROOST. PROOST- project manager Ton Heidoorn hierover: "Het nieuwe pakket vervangt de traditionele 'bel- kaarten'. Als de telefonisten met de klant bellen, kunnen ze de bestelling rechtstreeks in hun pc invoeren. Dit voorkomt veel overtypen. Bovendien kun nen bestellingen hierdoor snel ler worden verwerkt. Overigens moet dit bij ons nog gebeuren. De verwachting is echter dat kort na de vakantie de 'belkaart' geautomatiseerd is. Verder be vat PROOST een onderdeel 'Voorraadbeheer Magazijnen', waardoor bestellingen voor de leveranciers automatisch wor den gemaakt. Hier werken we al mee." Centraal systeem Binnenkort wordt een begin gemaakt met de aansluiting van andere drankenhandels op PROOST. Daarnaast komt er binnen een jaar een centraal meldpunt in Zoeterwoude. "Het management kan via dit punt informatie over de con cerndrankenhandels binnenha len. Het voordeel hiervan is dat niet iedereen alle dranken handels afzonderlijk om gege vens moet bellen", aldus Ton Heldoom. Ook Vrumona kan in de toe komst zo de gegevens opvragen over de afzet van haar produk- ten bij de drankenhandels. Ton hierover: "Dit alles voorkomt vertraging in het behandelen van deze verzoekjes. Bovendien krijgen zowel Vrumona als Hei neken zo sneller inzicht in gege vens die voor het bepalen van het ondernemingsbeleid nood zakelijk zijn." (vervolg van pagina 19) Hartelijk bedankt voor het dranken pakket en de mooie plantenbak die wij mochten ontvangen ter gelegen heid van ons 55-jarig huwelijk. Wij waren blij verrast. G.f. Nijveldt en echtgenote Langs deze weg wil ik mede namens mijn kinderen en kleinkin deren, de directie en mevrouw Van Kooten hartelijk bedanken voor het bloemstuk dat bij de crematie van mijn vrouw aanwezig was. f.P. Brouwer Hierbij dank ik mevrouw Van Kooten hartelijk voor alles wat zij namens de directie voor mijn man en mij heeft gedaan. De prachtige fruitmand ter gelegenheid van zijn 65ste verjaardag; een goed gevulde plantenbak tijdens zijn ziekte; een zeer mooi boeket in het ziekenhuis; en een uiterst verzorgd bloemstuk bij het overlijden als laatste groet. Mijn man zei altijd: "Heineken is een goede werkgever." Ik ben blij dat ik ook na het afscheid van mijn man, altijd een beroep op mensen van uw bedrijf kan doen. Henny Maas-Sengers Mijn afscheid op 7 juni jongstleden is een dag geworden om nooit te vergeten. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de Heineken directie, collega's en vrienden harte lijk bedanken voor de mooie geschenken en bloemen die wij mochten ontvangen. De belangstel ling tijdens de receptie was hartver warmend! Ik dank iedereen voor de fijne samenwerking in de afgelopen 23 jaar en wens u allen nog een goe de en gezonde tijd bij Heineken toe. Nogmaals bedankt voor alles! Henk Smit Hierbij dank aan Heineken voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Ook dank aan mevrouw Van der Linden van Personeelsza ken Den Bosch. Dat het Heineken in de toekomst goed mag blijven gaan. André en Trees Grootswagers Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk dan ken voor het prachtige bloemstuk en de cadeaus die wij op onze 50- jarige huwelijksdag mochten ont vangen uit handen van mevrouw Wohlgemut. K. Smit Mede namens mijn vrouw dank ik de directie van Vmmona voor het mooie bloemstuk en het dranken pakket dat wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijksfeest op 25 juni 1994. A.L. Vrijhoeven Bij deze willen wij jullie hartelijk bedanken voor het drankenpakket en de mooie bloemen die wij moch ten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. De heer en mevrouw J. van den Brink Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Mede dank aan mevrouw Sonja van Kooten voor de verzorging van dit alles. A. Spaan en B. Spaan-Haakman Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken bedanken voor het prach tige bloemstuk en het dranken pakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. W. Michel De herinnering aan de hartverwar mende belangstelling door u getoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Victor Bacas, heeft mij doen beseffen hoe veel vrienden hij had, en heeft mij bijzonder goedgedaan. Mijn oprechte dank mede namens verdere familie. Alie Bacas-Bosman Wij willen de Directie van Heine ken hartelijk bedanken voor de gul le gift en de bloemen die wij ontvin gen bij ons 50-jarig huwelijk. Wij vinden het geweldig dat dat bij Hei neken nog steeds kan. Heel harte lijk bedankt. L. van de Wiel Mede namens mijn vrouw wil ik de Directie van Heineken bedanken voor de prachtige plantenbak en het drankenpakket voor ons 40-jarig huwelijk. Speciale dank voor de inzet van mevrouw S. van Kooten. Nogmaals hartelijk bedankt hier voor. Hennij en Ruud de Jong Langs deze weg willen wij de Direc tie heel hartelijk bedanken voor de bloemen, het drankenpakket en de envelop met inhoud, welke wij bij ons 55-jarig huwelijk mochten ont vangen. fani. E. Bremer

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23