Mi 1 Buitenland Dankbetuigingen Overleden In Memoriam T. van Litsenburg Cameroen Met ingang van 1 juni 1994 is de heer J. Plat benoemd binnen S.A. des Brasseries du Cameroun te Douala, Cameroen, als Directeur Process et Qualité. De heer Plat was reeds sinds januari 1994 werk zaam bij S.A. des Brasseries du Cameroun. Bahamas De heer H.P. van Zon is per 1 augustus 1994 teruggekeerd uit de Bahamas, alwaar hij werkzaam was als General Manager bij Common wealth Brewery Ltd., Nassau, Bahamas. De heer Van Zon heeft een nieuwe functie in Amsterdam aanvaard als Deputy Director van Cluster Africa/Middle East. Curacao De heer H.F. de Vries is per 28 juli 1994 gedetacheerd naar Curacao voor een periode van 5 maanden als Installation Coordinator naar de Antilliaanse Brouwerij N.V., Willemstad, Curacao. China De heer N.W.L. Brugman is per 27 juli 1994 teruggekeerd uit China, alwaar hij werkzaam was als Engineer bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd., Shanghai, China. De heer J. Rosier is per 8 juli 1994 uitgezonden naar China, alwaar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd., Fuzhou, China. De heer L. van der Male is per 9 juli 1994 teruggekeerd uit China, alwaar hij gedetacheerd was voor een periode van acht maanden bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd., Shanghai, China. Papoea Nieuw-Guinea De heer A. Nijhof heeft zijn uitzending naar Windward Leeward Brewery Ltd., Vieux Fort, St. Lucia als Chief Engineer beëindigd en is per 15 augustus 1994 uitgezonden naar Papoea Nieuw-Guinea, alwaar hij de functie zal bekleden van Chief Engineer bij SP Holdings Ltd., Lae, Papoea Nieuw-Guinea. Martinique De heer H.J. Visscher is per 25 juli 1994 uitgezonden naar Martinique, alwaar hij de functie zal bekleden van Chef de Fabrication (Brasseur) bij Brasserie Lorraine S.A., Lamen- tin, Martinique. Vietnam De heer R.H. Siwalette is per 6 augustus 1994 teruggekeerd uit Vietnam, alwaar hij werkzaam was als Chief Engineer bij Vietnam Brewery Ltd., Ho-Chi-Minh City, Vietnam. Thailand De heer R. Zandburg is per 1 augus tus 1994 uitgezonden naar Thai land, alwaar hij de functie zal bekle den van Production Manager bij Thai Brewery, Bangkok, Thailand. Terugkijkend op de dag van mijn 25-jarig jubileum en afscheid op 2 juni jl. kan ik maar tot één conclu sie komen: 'Het was een onver getelijk feest'. Al die Heineken collega's, relaties, medewerkers van het Centraal Brouwerij Kantoor, juryleden van de Nationale Biertap wedstrijden, leraren van Middelbare Hotelscholen, afgevaardigden van het NIMA en de Sales Management Association, ze kwamen in groten getale. U allen maakte deze dag voor mij, mijn vrouw en kinderen tot een hoogtepunt uit ons leven. Eén speciaal woord van dank wil ilc richten aan Frans Versteeg die persoonlijk veel aandacht aan mijn jubileum en afscheid gaf. Dank aan Charles Corver die namens Vrumona terugblikte op mijn periode bij Vm mona als Algemeen Verkoopleider. Namens het Centraal Brouwerij Kantoor sprak Jan de Rooy over de periode van mijn 7 jaar voorzitter schap van de Nationale Biertapwed strijden. Jan, jij, maar ook alle vaste medewerkers hartelijk bedankt voor jullie inzet en samenwerking. Het was een mooie tijd! Het was enerve rend en vooral boeiend om 25 jaar voor Heineken te mogen werken. Ik wens Heineken en haar medewer kers veel succes voor de toekomst. Dick Marck Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik allen die, op welke wijze dan ook, meegewerkt hebben aan mijn afscheid van Heineken, heel hartelijk danken. Het is een onver getelijke dag geweest. De vele bloe men, cadeaus en hartelijke woorden hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Speciale dank aan mijn directe medewerkers voor de organi satie van dit grandioze afscheid. Aan allen nog een fantastische Hei- neken-tijd toegewenst. Teun en foke Dikken (vervolg dankbetuigingen op pagina 23) De heer H. Muntz (89) is overleden op 16 juli 1994. De heer Muntz is op 25 april 1927 in dienst getreden in Rotterdam. Sinds 1 mei 1970 was hij met pensioen. Op 21 juli 1994 is de heer P.J. Bley- levens (85) overleden. Hij trad op 16 juni 1928 in dienst bij bij Amstel. De heer Bleylevens is op 1 januari 1971 met pensioen gegaan. De heer G. van Schaik (72) is overle den op 21 juli 1994. De heer Van Schaik is op 1 april 1953 in dienst getreden in Rotterdam. Sinds 1 oktober 1986 was hij met pensioen. Op 6 mei overleed op 61-jarige leef tijd de heer T. van Litsenburg. Tiny kwam in 1970 in dienst van de Bossche brouwerij in de afdeling Verpakken. Hij begon als produktie- medewerker, werd vervolgens vuiler en daarna verpakkingscontroleur. Tiny stond bekend als een rustige, vriendelijke en sociale man en hij was erg geliefd bij zijn collega's. Hij was actief in het afdelings- en ploegenoverleg waarin hij vaak het woord deed voor zijn collega's. Per 1 februari 1992 maakte Tiny, die toen 59 jaar was, gebruik van de VUT-regeling. Tiny was een fervent beoefenaar van de biljartsport. Vijftien jaar lang was hij lid van de Heineken Biljart vereniging en hij sloeg zelden of nooit de speelavond op vrijdag over. Ook biljartte hij bij andere clubs. Tijdens de biljartavond op 6 mei in het Heineken Ontspannings centrum werd Tiny onwel en zakte in elkaar. Reanimatie door twee vrienden/collega's lukte aanvankelijk wel, maar helaas sloeg het noodlot toe en Tiny overleed. Wij wensen zijn vrouw Nelly en de kinderen veel sterkte toe.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19