Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten 1 Bunnik J. van den Brink (Interne Dienst) met mw. A. Szymanczuk A.H.A. Goes (Intern Transport) met mw. M.M.M. van Woezik D.C. Aalbertsberg (Verpakken) met mw. G.E. Orzeszelc Zoeterwoude D.S. Bajnath (Verpakken) met mw. S.A. Salaroe M. Mühlebach (Projectleiding) met mw. F.G. van Egmond J.W. Wesselink (Verpakken) met mw. Y.M. van Haaften J.H. van Veen (Pensioenfonds) met mw. C.H.G. van Emmerik (Verkoop Binnendienst Coörd. Aktpl. Thuisverbruik Mw. J.D. de Ridder (Extern Trans port) met J.M. de Bruin Mw. J.M. Koet (Kantine/Pantries) met E.M.H. de Jager Mw. E.A.A.W. Melet (Kantine/Pan tries) met P.T. Schoneveld Mw. P.H. Huisman (Secretariaat DIM) met G.W. Akkerhuis Horecagebieden Mw. D. Soetmulder (Drankenhan del Katwijk) met A.J. van Egmond V.F. Tromer (Hoofddorp) met mw. M. Snoeyenbosch G.W. Akkerhuis (Drankenhandel Katwijk) met mw. P.H. Huisman Amsterdam Lizanne, d.v. H.J. Soederhuijzen (Ontvangsten) Den Bosch Carmel, d.v. L.J.A.F. Hopstaken (Personeelsdienst) Horecagebieden Stan, z.v. mw. P.J.A.M. de Waard (Drankenhandel Den Haag) Robert, z.v. M. Kaandorp (Horeca Tap Service West-Midden Nederland) Lizanne, d.v. mw. I.F.J. Soederhuy- zen (Regionale Staf HTD West- Midden Nederland) Lisanne, d.v. G.M.C.D. Goossens (Noord Limburg) Katwijk Quincy, z.v. P.C. Vermoolen (Operaties Proseco) Zoeterwoude Kevin, z.v. M. Berghout (Opslag Intern Transport) Marvin, z.v. E. de Haas (Verpakken) Glenn, z.v. A.J. van Ipenburg (Bedrijfskantine) Kilian, z.v. J. Kolster (Brouwen) Laurien, d.v. L.C.W. Melet (Opslag Intern Transport) Nick, z.v. D.C. Zandbergen (Centraal Magazijn) Tim, z.v. mw. M.J. Tamaelasapal- Vis Bolderdijk (Support) Joost, z.v. J. Kempers (Product Technology R&D) Linda, d.v. mw. G.C.M. v.d. Mey (C.K.D. Verpakken) Evon, z.v. mw. Y.H. Zevenbergen (Centrale Expeditie) Rob, z.v. Th.M.W.M. Lek (Marketing Management) Kelsey, d.v. H. de Wilde (Reg. Verkoopleiding Thuisverbruik Zuid-Nederland) Bunnik Celine en Dianca, beiden d.v. A.Th.Meurs (Storingsdienst) Samantha, d.v. A. Budding (Verpakken) Anne-Laure, d.v. J.P.A. van der Burg (Planning Control) Eva, d.v. J. Oliemans (Bedrijfsleiding) Wassim, z.v. A. Youssoufi (Verpakken) Bunnik Voor het diploma Toegepaste Elec tronical E. Veldhuizen (Mech. Werkplaats) Voor het diploma Industriële Elec tronical H. Hendriksen en A.Th. Meurs (beiden Storingsdienst) Voor het diploma Industriële Automatisering: C.E. Coumans (Verpakken)-, A.F. Buyserd (Storingsdienst) Voor het diploma EHBO/Verband leer/Reanimatie: H.W. van Elteren en N.A. de Bruyn (Verpakken)-, T.D.J. Huitema (Planning en Werkvoorbereiding)-, R.P. Paling, H. Hendriksen en B. Vossen (Storingsdienst) Voor het diploma EHBO/Verband- leer: P. Snieder (Verpakken) Voor het diploma Technisch Duits: G.J.F.J. Woordes (Planning en Werk voorbereiding)-, T.E. de Kleyn, E.L. Olsman, A. Klinkenberg, J.M.C. Bronkhorst en H.W.J. Sangers (allen Mechanische Werkplaats)-, J.M. Edelbroek (Electrotechnische Werkplaats) Voor het diploma Middelbaar Voortgezette Opleiding Verpakken: A. van den Akker (Verpakken) Voor het diploma Heftruck chauffeur: A. Slotboom, G.J. van Duivenbode, E.J.A. Polman, J.B. Meerwijk en A.H.A. Goes (Intern Transport) Voor het diploma Algemene Techniek: U.H. Vliet (Verpakken) Voor het diploma Middelbare Veiligheidskunde: S. Sijmonsma (Bewaking) Voor het diploma Algemene Corre spondentie Nederlands: mw. J.C. Schouten (Verkoop Thuisverbruik) Zoeterwoude Voor het diploma Logistiek Manage ment: A.B. van der Ree (M.I.T.) Voor het diploma Logistiek Medewerker MTO: B. Schroef (M.I.T.) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: C. Akdemz, R.M.H.A. Berkhof, I.B. Bloem, M. Chabab, W. Post en S. Rhanim (allen M.I.T.) Voor het diploma MTS Proces/Milieutechniek: M.A. Ren ting (B.T.D.) Voor het diploma HTS Elektrotech niek: A. Kalter (Technische Dienst) Voor het diploma HTS Werktuig bouwkunde: H. Verkerke (Technische Dienst) Voor het certificaat MBO Werk tuigbouwkunde: C.C. Roelvinlc (Energie) Voor het getuigschrift Dirken Intek Elektrische Basisbegrippen B: A.V. van Prooijen en J.K. Vogelsang (Technische Dienst) Voor het diploma Bevelvoerder: E.P. Oosterbaan (Technische Dienst) Voor het diploma Brandwacht: A.D.C. Bakker (Technische Dienst) Per abuis staat in Vers van 't Vat nummer 6 vermeld dat de heren J.N.H. v.d. Poel, R.E. Keller, J. v.d. Kamp en I.A.N. Zimmerman, allen werkzaam in de Kelders te Zoeter woude, uit dienst zijn getreden.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18