Lezersacties populair Win 1870-poster in schitterende lijst! A f.G. Feijer uit Rosmalen en een gewone briefkaart instuurden. Zij vielen hierdoor buiten de verloting. Uit de ove rige, goede inzendingen werden de uiteindelijk de volgende win naars getrokken: B. Hoppers uit Leiden, A. Budding uit Ede, H.G. van Wijk uit Spijkenisse, B. Spoelstra uit Engelum (Fries land) en f.G. Feijer uit Rosma len. De prijzen zijn per (inter ne) post naar hen opgestuurd. Verder waren er nog twee troost prijzen voor M. Swanenberg uit Den Bosch en A.P.A. Vermon den uit Eindhoven. Ook de vijf winnende inzen dingen van de Sisi T-shirts zijn inmiddels getrokken. S.f.N. v. Velzen uit Maassluis, A.G. Wagenaars uit Den Bosch, H. de Bruijn uit Gouda, Sjoukje Nieuwdam uit Schiedam en A.N. Scheffers uit Rotterdam hebben eind juli per (interne) post hun prijs ontvangen. neer als een stevig smakend pils dat is gebrouwen volgens tradi tioneel recept uit 1870. Dat jaar tal markeert het einde van de Industriële Revolutie op het Europese vasteland. Amstel 1870 is ontstaan in de tijd van grote machinerieën, zoals de tegenwoordig in musea gekoes terde stoomgemalen. Zelf is Amstel 1870 geen museum stuk. Het is een pils dat door steeds meer bierdrinkers wordt gewaardeerd vanwege de stevi ge smaak èn vanwege de tradi tie van het merk. Om te kunnen deelnemen aan de verloting van de drie '1870- schilderijen', moet u de volgen de vraag juist beantwoorden: In welk land begon de Indus triële Revolutie a) de Verenigde Staten b) Frankrijk c) Groot-Brittannië Kies een van de drie mogelijk heden en zet uw oplossing op een briefkaart of ansichtkaart (alleen die kaarten dingen mee!) Vermeld verder 'Actie 1870 ingelijst' plus uw naam, adres, (intern) telefoonnummer èn uw personeelsnummer. Stuur uw kaart naar de redactie van dit blad (adres zie pagina 2). De uiterste inzenddatum is 30 september. De vijf winnende kaarten van de Sourcy verloting met daarbij vermeld de inzenders: 1 i 8 «v H.G. van Wijk uit A Spijkenisse B. Spoelstra uit Engelum (Friesland) Ah, A. Budding uit Ede A Onze marketing-collega's van Amstel 1870 hebben voor u iets speciaals bedacht. De redactie heeft van hen, ter verloting onder de lezers, een drietal inge lijste 1870-posters gekregen. Hoe de lijst er precies uit ziet is nog geheim. Vast staat dat deze geheel in lijn zal zijn met de Amstel 1870-campagne. Die campagne wordt goed gewaardeerd door de bierlief hebbers. Het zet Amstel 1870 Er is nog steeds grote belang stelling voor de lezersacties van Vers van 't Vat. Zo leverden de jongste verlotingen van vijf Sisi Beach Mania T-shirts en vijf Sourcy manden meer dan hon derd inzendingen op! Voor de Sourcy manden moes ten originele (ansicht)kaarten worden ingestuurd met het thema 'water'. Helaas waren er veel mensen bij die de aan gekondigde actie in Vers van 't Vat niet goed hadden gelezen B. Hoppers uit Leiden

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 12