Afscheid J. Teeuwen Afscheid C.C. Dos Santos en H.J. Smit Alkmaar Na een dienstver band van ruim 26 jaar nam J. Teeuwen 16 april afscheid van onze onderneming. Op 18 maart 1968 startte Jan als vertegen woordiger Thuisverbruik bij Amstel. Na een korte Bossche periode stapte Jan 1 april 1970 over naar de Horeca Verkoop organisatie Amsterdam. Van 1980 tot 1986 was hij rayonlei der in het Horecagebied Noord Holland en sindsdien verkoop leider in hetzelfde horecagebied. Tijdens de druk bezochte recep tie vatte Paul van Dalen de loop baan van Jan samen. Betrok kenheid, daadkracht en bewogenheid waren de terug kerende kwalificaties in zijn betoog. Philip de Ridder beves tigde het geschetste beeld. Jan's gedrevenheid en zijn voorbeel dige mentorfunctie voor aanko mende vertegenwoordigers wer den specifiek genoemd. Tijdens zijn slotwoord blikte Jan Teeu wen terug op een als perfect ervaren Heineken-loopbaan en sprak hij dank en waardering uit voor allen die daaraan hebben bijgedragen. werij in 1974 werd hij overge plaatst naar Zoeterwoude. Hij bleef werkzaam binnen de afde ling Verpakken als bedienings man. In 1989 begon hij bij de afdeling Intern Onderhoud, waar hij verschillende werk zaamheden verrichtte die eerder door externe instanties werden verzorgd. Henk Smit begon zijn loopbaan in 1971 als colonne-opziener Flesverpakking aan de Stad houderskade in Amsterdam. In 1973 werd hij overgeplaatst naar de Mauritskade. Daar bleef hij de functie van opziener vervul len. In maart 1981 vertrok Henk voor bijna anderhalf jaar naar de Nigerian Brewery in Lagos. Hij werkte daar als instructor Bott ling Hall. Vanaf 1982 was hij vervolgens groepsleider Ver pakken in Zoeterwoude. Tijdens de gezellige receptie namen vele collega's afscheid van Carlos Dos Santos en Henk Smit. Zoeterwoude De heren C.C. Dos Santos en H.J. Smit namen op 7 juni gezamenlijk afscheid van Heineken. Beide heren werden toege sproken door de heer P. Hamers, bedrijfsleider van de brouwerij. Carlos Dos Santos is in 1970 begonnen als medewerker in de Bottelarij te Rotterdam. Van wege de sluiting van die brou

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 24