Onze dienst verlieten Buitenland Dankbetuigingen Overleden In Memoriam J. van der Wees (Planning Control Marketing) Voor het diploma Leergang Control ler (Post-HBO): J.J. van den Hoed (Planning Control Horeca) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) K.C. van Dalen (Drh. Middelburg) A.G. Schuitert (Drh. Rijssen) Curasao In de vorige editie van dit blad staat vermeld dat de heer H.F. de Vries gedetacheerd is naar Curacao voor een periode van 6 maanden als Installation Coordinator bij de Antilliaanse Brouwerij, Willemstad. Na het verschijnen van de vorige Vers van 't Vat is echter besloten deze detachering voor onbepaalde tijd uit te stellen. Canarische Eilanden De heer J.J. Matthijsen is per 16 juli 1994 uitgezonden naar de Canari sche Eilanden, alwaar hij de functie van Local Area Export Manager zal uitoefenen bij Heineken Canarias S.L. op Tenerife, Spanje. Indonesië De heer J.A.M. Koop is per 22 juni 1994 teruggekeerd uit Indonesië, alwaar hij werkzaam was als Distribution Development Manager M.B.I, bij PT Multi Bintang Indonesia, Jakarta, Indonesië. Nigeria De heer A. Deen is per 27 juni 1994 teruggekeerd uit Nigeria, alwaar hij gedetacheerd was voor een periode van zes maanden bij Nigerian Bre weries Plc. te Enugu in de functie van Head Brewer Enugu. Thailand De heer B.A.A. Brandt heeft zijn uit zending naar Vietnam Brewery Ltd., Ho-Chi-Minh City, Vietnam als Project Manager beëindigd. Hij is per 1 juli 1994 als Installation Manager uitgezonden naar Thai Brewery, Bangkok, Thailand. Vietnam De heer H.J. Rutgers is per 15 juni 1994 uitgezonden naar Vietnam, alwaar hij de functie zal bekleden van Chief Engineer bij Vietnam Brewery Ltd, Ho-Chi-Minh City, Vietnam. Zwitserland De heer P.H.A. Nitschmann is per 20 juni 1994 uitgezonden naar Zwitserland, alwaar hij de functie zal bekleden van Marketing Manager bij Calanda Haldengut AG te Winterthur, Zwitserland. De heer Nitschmann was tot bovengenoem de datum werkzaam in dezelfde functie bij Kaiser S.A. Cervejas te Campinas in Brazilië. Het feest ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstjubileum was over weldigend. Mede namens mijn vrouw en kinderen bedank ik ieder een die deze jubileumdag tot een schitterende feestdag heeft gemaakt. Ook dank voor de cadeaus, de bloemen en de talrijke aanwezigheid tijdens de receptie. Een dag om nooit te vergeten. Jan Vos Namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de komst naar mijn afscheidsreceptie op 17 mei jongstleden te Alkmaar. Wij waren prettig verrast door de prach tige bloemstukken, cadeaus en lovende woorden, die ons ten deel vielen. Het is voor ons dan ook een onvergetelijke middag geworden. Vrienden, nogmaals bedankt en moge het U goed gaan in het verdere leven. Tiny en Cor Borgstein Ik voel me dit jaar geroepen om een klein stukje te schrijven voor Vers van 't Vat. Het gaat over het reisje voor gepensioneerden en vut ters. Voor ons stond op het pro gramma: samen naar Emmen, naar de dierentuin en verder naar Slag haren 'De Bonte Wever'. Dit was voor ons uit het noorden niet zo erg ver weg maar dat doet niet ter zake. Alleen al dat je dit wordt aan geboden door het bedrijf Heineken zegt al heel veel. En het elkaar ont moeten en het bij elkaar zijn, samen in de bus, echt gezellig. Het was weer een fijne belevenis. Ook al heb je alles en ben je gezond en kun je gaan en staan waar je wilt, toch is het enorm wat er voor ons gedaan wordt. Grote waardering hiervoor, zowel voor het bedrijf Heineken maar vooral voor mevrouw Van Kooten en haar helpers die voortdurend proberen het ieder naar de zin te maken. Voor deze mensen een grote pluim en alle lof. Het kan niet beter. J. Miedema Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie voor de envelop, de bloemenmand en het drankenpak ket ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijk. H. C. van Randwijk Wij willen de Directie van Heine ken hartelijk bedanken voor de gul le gift die wij ontvingen ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk. Heineken denkt altijd aan zijn oud medewerkers. Het is in één woord 'GEWELDIG'. Piet en Mien Spoor Hierbij danken wij Heineken voor het mooie bloemstuk en het dran kenpakket die wij hebben ontvan gen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk op 26 juni jongstleden. Gerard en Betsie Westerlaken Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken die, hetzij door aanwezigheid, bloemen, cadeaus, telegrammen of fax, van mijn afscheid voor ons een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Een speciaal woord van dank aan de ceremoniemeester en de mensen van PZ voor de organisatie van de zeer geslaagde receptie. Het was een geweldige belevenis en wij kijken er dan ook, geholpen door het prachtige fotoboek, met erg veel plezier op temg. Armie en Jan van den Broek Groot was de verslagenheid, toen wij op 7 juli in de namiddag het bericht ontvingen dat Joop van der Wees bij een noodlottig ongeval was verongelukt. Op 1 januari 1981 was hij in dienst getreden als Vork heftruckchauffeur in onze vestiging Zoeterwoude. Na ruim 12 jaar Zoe- terwoude maakte Joop de overstap naar Den Bosch waar hij vanaf 1 juni 1993 werkzaam was als Kelder- bierchauffeur. Zo was hij weer temg in zijn oorspronkelijke beroep en kon hij weer de weg op. Hoewel hij nog maar kort bij het kelderbier zat, was hij al helemaal ingeburgerd. In deze jaren hebben we Joop leren kennen als een hardwerkende collega, op wie altijd een beroep kon worden gedaan. Hoe druk het ook was, hij bleef altijd vrolijk en recht door zee. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23