Huwelijken Geboorten Geslaagd Zoeterwoude Mw. J. v.d. Steen (Secretariaat Pro ject Services) met H.N. Smit Mw. E. Kamphuis (Quality Control Laboratory) met F.E. Lems J.J.M. Spooij (Kelders) met mw. C. Batch L.C. van Strien (Opslag Intern Transport) met mw. E. van Es G.J. Grootes (Consultants D&L) met mw. P.J.M. Wortelboer Mw. P.J. Zeegers Yeast Process Tech nology R&tD) met M. Hoogendonlc Amsterdam Mw. S.C. Groenbos (Regional Export Management Europa) met M. van Giersbergen Mw. C.G.A. Kroon (Planning Control Export) met J. Witting Rotterdam Mw. L. Bakker (ETA Algemeen) met G.J. Hoffman Bunnik R.L.L.M.G. Mignot (Account Management Thuisverbruik) met mw. M.L.M. Haenen Horecagebieden A.H.M. Brammer (Drh. Alkmaar) met mw. K. Smit S.M. Zwanenburg (Horecagebied Groningen/Friesland/Drenthe) met mw. E.C. Dumoulin Amsterdam Ruben, z.v. mw. R.P. Pel (Corporate Marketing Research) Horecagebieden Timo, z.v. mw. M.A. Ruigrok-Selier (Drh. Katwijk) Daphne, d.v. A.H. Sessink (Horeca Tapservice Zwolle) Katwijk Job, z.v. M.M. Kastrop (Operaties Proseco) Den Bosch Astrid, d.v. J.C. van Balkom (Technische Dienst) Zenno, z.v. M.J.J, van Duren (Interne Dienst) Bunnik Birgit, d.v. A. de Groot (Kwaliteitsdienst) Zoeterwoude Nathalie, d.v. A.W.J. Beer (Opslag St Intern Transport) Tim, z.v. C.R.W.M. Zandbergen (Kwaliteitsdienst) Amir, z.v. E.L. Zoet (Administration EFI) Philip, z.v. H. van Klompenburg (Consultants D&tL) Joëlle, d.v. mw. D. Loupatty (Functieclassificatie HNB) Roos, d.v. mw. M.C. van Delft- Plaizier (PZ Stafdiensten en Commercie Bier) en A.J. van Delft (Centrale Kwaliteitsdienst) Buitenland Kimberley, d.v. M.C. van Duuren (Project Manager H.T.A. Cerveceria y Malteria Quilmes, Argentinië) Wolf-Hoijte, z.v. M.E. Tettelaar (HTS) Den Bosch Voor het diploma MBO-Sociale Dienstverlening: M.B.J. v.d. Linden (Personeelszaken Voor het diploma Monteur Electri- sche Bedrijfsinstallatie: A.T.J. van Osch (Technische Dienst) Voor de basiscursus Autocad: H.M.C. Spierings (Tekenkamer) Voor het diploma Leergang Control ler Bedrijfsleven: A.M. Werring (Planning Control) Voor het Vakdiploma Beveiliging: P.M. van Falier (Beveiliging) Voor de Basiscursus Pneumatiek: G.F. Weber en I.A.M. Blitz-Langen- hoff (beiden Inkoop en Magazijn) Voor het diploma Lotus 123 begin ners: E. Janssen-Dorff en M.F. Rob ben-Pels (beiden Pl. Administratie)-, J.P.B.M. de Graaf (Bedrijfscontrole)-, P.J.W. Kreijger (Storingen Elektr. Verp.) A.J.M. Goos (Verpakken)-, C.P.A. Verkennis en B.J.C.M. de Bever (beiden TD Verpakken en Opslag/St.) Voor het diploma M.I.G.-lassen, MA1,MT2: H.P. Kappen (Mechani sche Werkplaats) Horecagebieden Voor het diploma NIMA-B: L.C. van der Meide (Drankenhandel De Vlieger-Ver donk B.V., Middelburg) Voor het diploma NIMA-A: N.J. de Mol (Den Bosch) Voor het diploma Industriële Auto matisering: J. Kuipers (Horeca Technische Dienst Zwolle) Voor het diploma Leergang Physie- ke Distributie: L.C. van der Meide (Drankenhandel De Vheger-Verdonk B. V., Middelburg)-, A.P. Dozy en A.N. Bazen (beiden Drankenhandel Andeweg-Renesse B.V., Dordrecht)-, I.C.M. van Kronenburg-Kemps (Drankenhandel Winters-Van Wees B. V., Eindhoven)-, B.J.G. de Grauw (Drankenhandel Toonen-Lafeber B. V., Katwijk)-, J. Bouma en B. Spoelstra (beiden Horecagroothan- del Hergarden B.V., Grou); K.M. Kik (Rotterdam)-, F.K. Krah en P.A.M. Peeters (beiden Dranken handel Vullinghs-fanssen-Huyben B.V., Horst); H. Smeenk (Dranken handel Cambrinus B.V., Rijssen) Voor het diploma Management Integrale Goederenstroombesturing: C.G.M. Rabelink (Drankenhandel Rijssen) Voor het diploma Magazijnbeheer: J. Dijkstra (Drankenhandel Grou) Voor het diploma Bedieningsmede werker: H.J. Medik (Ontvangsten Amsterdam) Voor het diploma NIMA-B: A.W. Donkersloot (Horeca Alkmaar) Zoeterwoude Voor het diploma Accountmanage ment: A.C. van Middelkoop (Thuisverbruik) Voor het diploma Wettelijk Contro leur: W.J.A. de Wilde (Planning Control) Voor het diploma Hogere Distribu tie Logistiek: M. Berghout (M.I.T.) Voor het diploma Copywriting van de LOI: Mw. M.E. de Ruijter-Feenstra (In- en Externe Betrekkingen) Voor het diploma Intek Elektrische Basisbegrippen A: M.C. van der Voort (Technische Dienst) Voor het diploma Middelbare Oplei ding Verpakkingsprocessen in de Drankenindustrie: G.K. Burgers, C.G. v.d. Schoor en J.C.M. van Veen (allen Verpakken) Voor het diploma VaPro Mecha nisch Operator-A: B.C. Minnes (Verpakken) Voor het diploma VaPro Procesope rator A: D.B. de Jong (Verpakken) Voor het diploma VaPro Basisopera tor: S.R. Biharie (Verpakken) Voor het Praktijkdiploma Informa tica (PDI1): V.M.M. Zwetsloot

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 22