leïnstalleerd vW\ De OR Den Bosch met Frans Dupuis, Ad de Jager, A Ton van der Wielen, Jaap Rentmeester, Wil van Vugt, Yvonne van Leent, Peter van Bergen, Appie Veenstra, Hans Knippen, Frans van Oorschot (voorzitter), Leo Gouda, Santos Moreton Gomez, Peter Ploegmakers en Fred van Breemen. Niet op de foto: Henk Sommers De OR Concern, met van links naar rechts: ambtelijk A secretaris Marien van Gaaien, Jelle Hess, Ans van der Logt, Jan Vroegop, Anette van der Hoogen, Tonny Brandt-v.d. Heyden (voorzitter) en Aad Kobessen. Niet op de foto: Jan- Willem Groot en Hans Meeuwissen De OR Vrumona met van links naar rechts: A Ed Veldhuizen, Chaib Rahmouni, Wil Wiegerink, les van Peet, Rob Heens, Jeanette Castel, Gerrit v.d. Bunt, Peter Galjart, Ben v.d. Weijden, Hans de Vos (voorzitter), Sierd v.d. Veen en ambte lijk secretaris Hans Erenstein. Niet op de foto: Karei Ketelaars De OR HTS/CP met Corina Hoogeboom, Margreet A Paardekoper, Cees van Rijn (voorzitter), Johan Tolsma, Loes van Tol, Peter Wever en Carel Mensing. Niet op de foto: Paul Huigen en Peter Houg De OR De Ridder met: Jacques Nijpels, Karei Heister en A Herman Muijtjens De OR Zoeterwoude met van links naar rechts: Henk A Kranenburg, Arco van Ipenburg, Sonja van Driel, Piet Pols, Jan Kühn (voorzitter) en Dirk Groen. Op de tweede rij van links naar rechts: Fred Dalhaus, Bert Hogewoning, John van Pijpen, Rob Mulder, Piet Dijkhuizen, schuin achter Piet Gert Bolderman en daarnaast Pieter Walraven. Niet op de foto: Corrie Modderkolk en Wiebe Buising

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19