Contract met Feyenoord Heineken Night of the Proms 1994 Rotterdam In het verkoop kantoor van Heineken in Rot terdam werd 3 juni een contract ondertekend met Feyenoord. Daarmee is vastgelegd dat Hei neken en Pepsi Cola meebeta len aan de renovatie van het Feyenoord- stadion De Kuip, die in totaal 110 miljoen gulden gaat kosten. Heineken en Pep- si krijgen hiermee tevens per 1 juli aanstaande het alleenrecht op de bier- en cola-verkoop in het Rotterdamse voetbalsta dion. Voorheen werden in De Kuip andere merken verkocht. Van links naar rechts: J. van der Vegt (directeur Feyenoord), J. Drost (Raad van Bestuur), Tromp (hoofd Horecagebied Rotterdam/Zeeland) en J. de Jong (commissaris Feyenoord) Op 13, 15 en 16 oktober zal de vierde editie worden gehouden van de Heineken Night of the Proms. Een groots muzikaal spektakel, waarbij pop en klas siek elkaar ontmoeten. Evenals bij de drie voorgaande Proms- concerten zal II Novecento, het orkest van de 20e eeuw, het klassieke gedeelte voor zijn rekening nemen. Uiteraard onder leiding van dirigent Robert Groslot. Vers van 't Vat-actie Voor Heineken-medewerkers stellen Interne Betrekkingen en Marketing 48 toegangskaarten beschikbaar. Vierentwintig voor de Brabanthallen en vieren twintig voor Ahoy'. Dat bete kent dat in totaal vierentwin tig medewerkers elk twee kaarten kunnen winnen. Daar bij gaat het om staanplaatsen in de arena. Wilt u meedingen naar die kaar ten, geef dan antwoord op de volgende vragen: Kaartverkoop Omdat de vorige Proms-con- certen in zeer korte tijd uitver kocht waren, melden we nu alvast dat de voorverkoop begint op 2 september aan staande. Door middel van een dan in gebruik te nemen 06- nummer kunnen kaarten wor den besteld. Dit nummer zal bekend worden gemaakt op 1 september in advertenties in de landelijke dagbladen en op de radio. a) Sting bracht vorig jaar diver se songs ten gehore. Met welk nummer begon hij? b) Welk lied vormt altijd het sluitstuk van een Heineken Night of the Proms? Zet de antwoorden op deze vra gen op een (brief)kaart en stuur deze naar de Redactie Vers van 't Vat. (Zie voor het adres pagi na 2.) Vermeld tevens uw naam, personeelsnummer, afdeling en privé-adres. Onder de inzenders van een goede oplossing zullen achtenveertig kaarten worden verloot. Uw briefkaart moet uiterlijk 12 september binnen zijn. Op het moment van schrijven was nog niet bekend welke artiesten zullen optreden. Maar na artiesten als Randy Craw ford, cockney rebel Steve Har- ley, supertramp Roger Hodgson, John Miles, Jennifer Warnes, Christopher Cross, Raymond van 't Groenewoud, Procol Harum, Gary Brooker, Barry Ryan, Frank Boeijen, Joe Cocker en natuurlijk Sting, is het logisch dat ook de vierde Hei neken Night of the Proms acts van wereldformaat zal bieden. Den Bosch Vorig jaar waren de twee geplan de concerten zo snel uitver kocht, dat besloten werd een derde avond in te lassen. Dat gebeurde in Maastricht. Voor dit jaar staan in ieder geval drie concerten op het programma. Het eerste zal plaatsvinden op 13 oktober in de Brabanthallen in Den Bosch. De andere twee op 15 en 16 oktober in het Rot terdamse Ahoy'.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 10