Hij is twee maanden geleden uit Spanje teruggekomen. Daar was hij 2lk jaar commercieel directeur van het Sherry-bedrijf Williams Humbert Ltd (Koninklijke BolsWessanen). Vóór die tijd werkte hij bij de GWN en Vrumona. Een gesprek met de nieuwe unit-manager Food Theo de Rond. Zijn huidige functie ging officieel in op 1 april 1994. Sindsdien heeft hij voor de komende maanden bijna geen gaatje meer over in zijn agenda. Het kenmerkt de drukke periode, die Theo de Rond onmiddellijk door maakte toen hij een paar maanden geleden voet op Nederlandse bodem zette. Terugkijkend op zijn carrière heeft hij altijd al te maken gehad met volgeplande dagen. "Daarom ben ik al blij als ik in het weekeinde tijd over houd voor mijn twee kinderen", aldus Theo. "Vooral door het vele reizen in de afgelopen twee jaar kwam daar niet veel van." Zijn zoon is nu bijna zes en zijn doch tertje twee jaar oud. Zij is geboren en getogen in Spanje. "Zij spreekt nu een mengelmoesje van Spaans, Engels en Nederlands", vertelt hij over zijn jong ste spruit. "Komen er mensen op bezoek dan zegt zij Ola (hallo). Gaan ze weer weg, dan klinkt er 'bye, bye'. Eigenlijk heel grappig. Mijn zoontje van zes heeft inmiddels zijn draai weer gevonden. Hij zit nu op school en wil liever niet meer terug. Mijn vrouw vindt het tot nu toe erg koud hier. Maar wat wil je met dit Hol landse weer. En in Spanje genoot zij van het buitenleven. Dat zullen we nu voor het grootste deel van het jaar moeten missen." "Uiteindelijk draait he Racefiets Door de drukke periode heeft hij nog geen tijd gehad om zijn 'hobby's' uit te pakken. "Mijn racefiets en mijn golfclubs bevinden zich nog steeds in de verhuiscontainer. Fietsen, mijn grootste hobby, heb ik al lange tijd niet meer gedaan. In Spanje betekent fietsen bijna hetzelfde als zelfmoord plegen. Ten eerste zijn de wegen er niet naar. Ten tweede houdt de Spaan se automobilist gewoon geen reke ning met fietsers. Wel heb ik in Span je zo nu en dan gegolfd. Maar ja, wat wil je met een golfbaan naast de deur. Ik weet echter niet of ik deze sport in Nederland weer zal oppakken. Fiet sen wèl. Alleen is mijn conditie er door het vele reizen niet beter op geworden. Daar zal ik dus aan moe ten werken. Wie weet kan ik een rus tige periode mijn conditie verbete ren", aldus een optimistische Theo de Rond. Een andere 'hobby' van hem is wat minder gezond. Hij wijst op het pakje sigaretten voor hem op tafel. "Zo af en toe lust ik er wel een. Maar ze liggen hier eigenlijk voor mijn bezoekers", zegt hij lachend, terwijl hij er een opsteekt. Binnenhuisadviseur Theo's geschiedenis begint op 26 juni

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 4