Nieuw lid Raad van Commissarissen Per bus naar Heineken Zoeterwoude Samenstelling Redactie commissie gewijzigd Amsterdam De heer Mr R. Hazelhoff is donderdag 2 juni benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen van Heineken N.V. De benoeming gebeurde tijdens een Buitengewone Ver- R. Hazelhoff gadering van Aandeelhouders van Heineken N.V. in het Hei neken Ontvangstcentrum in Amsterdam. De heer Hazelhoff (63) was voor heen voorzitter van de Raad van Bestuur ABN-AMRO Holding N.V. ABN-AMRO Bank N.V. Zoeterwoude Met ingang van maandag 22 augustus zal er dagelijks een busverbinding zijn tussen het station in Leiden en het industrieterrein 'Grote en Barre Polder' in Zoeterwoude. Het industrieterrein, waarop Heineken is gevestigd. De bus zal 's ochtends tweemaal naar het industrieterrein rijden. Waarschijnlijk om ongeveer 8.00 en 8.30uur. 's Middags rijdt de bus richting station om onge veer 16.30 en 17.00 uur. De definitieve dienstregeling wordt nog bekendgemaakt. De bus zal in Leiden alleen stoppen bij haltes aan de Stationsweg, Korevaarstraat en Leiderdorpse brug. Voor Heineken-mede- werkers komt er een halte op het Heineken-terrein, bij het kantoor. De gemeente Zoeterwoude ondersteunt het initiatief en zal een snelle en gemakkelijke ver binding tussen de Hoge Rijndijk en het industrieterrein mogelijk maken. Deze openbaar vervoer-voorzie- ning is het eerste concrete resul taat van de enquête Woon-werk- verkeer. Deze is in mei 1993 gehouden onder alle medewer kers van vijf bedrijven op het industrieterrein. Initiatiefne mers waren de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Rijn land, IVT Vereniging voor Ondernemingen en Rijkswater staat. Ook Heineken-medewer- kers namen aan de enquête deel. Het doel was te inventariseren op welke manier de medewer kers naar en van het werk rei zen. En op welke manieren het autoverkeer zou kunnen wor den teruggedrongen. Uit de teruggezonden enquête formulieren bleek dat 63% van de medewerkers de auto gebruikte voor het woon-werk- verkeer. 70% van de automobi listen rijdt dagelijks alleen in de auto. Ook kwam uit het onder zoek naar voren dat een aantal medewerkers wel met het open baar vervoer naar het industrie terrein zou willen komen, indien er een betere verbinding zou bestaan. Om aan die wens tegemoet te komen, is een con tract gesloten met Westneder land voor de busverbinding tus sen station Leiden en de 'Grote en Barre Polder'. Een extern adviesbureau bekijkt tevens welke mogelijkheden te con cretiseren zijn om ook vanuit andere richtingen het openbaar vervoer te verbeteren. Daarbij wordt bijvoorbeeld gedacht aan het traject Alphen aan de Rijn- Zoeterwoude en Katwijk-Zoe- terwoude. Zoeterwoude De samenstel ling van de Redactiecommissie van Vers van 't Vat is gewijzigd. Commissielid René Hooft Graafland, tot voor kort hoofd Marketing Heineken Nederland is uitgezonden naar Indonesië. Zijn plaats in de Redactiecom missie wordt overgenomen door Marianne Bruijn. Zij is media- manager, een functie die valt onder de nieuwe unit Food. In die unit zijn ondergebracht de afdelingen Marketing en Thuis- verbruik. Langs deze weg bedanken Redactiecommissie en Redactie René Hooft Graafland voor zijn inbreng en de altijd pretti ge samenwerking gedurende de afgelopen drie jaar. Daarnaast heten wij Marianne Bruijn hier mee welkom. We wensen haar veel succes als lid van de Redac tiecommissie. Marianne Bruijn

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 3