Tennisseizoen van start Personeelsfeesten Heineken Er wordt weer volop getennist bij Heineken. Zo ook in Zoe- terwoude. De vier mooie banen die deze vestiging rijk is zijn dagelijks gevuld met enthou siaste tennissers. Ook vinden bijna elk weekeinde toernooi en plaats tussen Heineken-afde- lingen en -vestigingen. De Heineken Tennisvereniging van Zoeterwoude meldt boven dien dit seizoen veel nieuwe leden rijker te zijn. Het lid maatschap van de Heineken tennisvereniging kost voor een volwassene vijftig gulden per persoon per jaar. Alle mede werkers en hun partners kun nen lid worden, evenals hun gezinsleden tot 18 jaar. Verder is het mogelijk om voor vijf gul den per keer een introducé mee te nemen. Voor meer informa tie over de tennisvereniging kunt u contact opnemen met Syl de Mooij (telefoon 071- 456385). Een opname van een tennistoernooi bij Heineken A Dit jaar worden in verschil lende vestigingen van ons concern weer personeelsfeesten gehouden. Hieronder volgt een overzicht. Amsterdam De Amsterdamse vestigingen van Heineken vieren zaterdag 29 oktober samen met de hore- cagebieden Noord-Holland en Amsterdam/Utrecht feest in partycentrum Claus te Hoofd dorp. Daar kunt u vanaf 20.00 uur genieten van optreden van de Broadcast Dancers, The Zangeres Sugar Lee Hooper maakte in 1992 haar Heineken-debuut tijdens het personeelsfeest in Den Bosch. Dit jaar luistert ze het personeelsfeest in Zoeterwoude op w van Italiaanse liedjes, is er een optreden van Spaanse flamenco danseressen en treedt het befaamde Trio Hellenique op met Griekse muziek. Van Nederlandse zijde komt de inmiddels zeer bekende artiest Gordon." Het feest begint om 20.00 uur en is bestemd voor het personeel van de Heineken-ves- tigingen in Den Bosch, Breda, Horst en Eindhoven. Overige horecagebieden Het personeelsfeest van het horecagebied Limburg (ver koopkantoor Nuth) is op vrijdag 14 oktober. Het programma hiervan wordt later bekend gemaakt. Het horecagebied Groningen/Friesland/Drenthe viert feest op 7 oktober. Dit programma is voorlopig nog een verrassing. Het horecage bied Gelderland/Overijssel viert eind oktober, begin november feest. Ook dit programma wordt pas later aan de betrokkenen bekendgemaakt Feesttent Zoeterwoude Het personeelsfeest van Zoe terwoude is dit jaar wel erg groot van opzet. Het is namelijk 20 jaar geleden dat er in Zoeter woude voor het eerst gebrouwen werd. Ter gelegenheid daar van komen, naast het Zoeter- woudse personeel, ook de hore cagebieden Rotterdam/Zeeland en Den Haag en de medewer kers van Vmmona, Proseco en Export bijeen, om dit brouw- jubileum op 24 september te fan van der Slik hierover: "Het wordt een grandioos feest met verschillende circusacts. In tegenstelling tot vorige jaren zal het feest al om 18.00 uur begin nen en om 24.00 uur eindigen. Er is een busservice om men sen van en naar het feestterrein te brengen. Dat moet ook wel, omdat dit keer de gehele par keerplaats 2 is ingemimd voor het feestgedruis. In de feesttent kunnen onze bezoekers kiezen uit verschillende 'zalen', zoals een tropical garden, de circus tent, een nachtclub, een Ame rican saloon, een mini-kermis tent en een grand café. In alle tenten kan men buitenlandse gerechten eten, zoals bijvoor beeld Italiaanse lasagne in de nachtclub en een biefburger in de American saloon. Ondertus sen worden diverse circusacts opgevoerd. En uiteraard komen ook de nodige artiesten zoals de groep Sisters en de zangeres Sugar Lee Hooper." De zondag daarop is er opnieuw feest. Dit keer speciaal voor onze kinderen. Zij kunnen genieten van een voorstelling van het circus Herman Renz. "En maandag 26 september maken we ook gebruik van de feesttent voor een bijeenkomst van de niet-actieven", voegt Jan van der Slik nog toe. Bandstand, Nhelly de la Rossa en Mr. Rock Roll in de Bow ling. Ook kan er volop worden gebowld. Danny Lucassen en Gerard Joling zijn de sterren op deze feestelijke avond. Er zal worden gezorgd voor busver voer van Amsterdam naar Hoofddorp. Den Bosch Het Bossche personeelsfeest is op 15 oktober in De Maaspoort in Den Bosch en heeft als the ma Heineken in Europa. "Wij hebben een aantal artiesten uit gezocht die de verschillende landen vertegenwoordigen", vertelt organisator Adri van Hir- tum. "Zo hebben wij een Frans Showballet, komt er een zanger

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 31