Interview Th. de Rond Niet-actieven op pad Brouwerij Den Bosch wint Heineken Brewery of the Year Award Nieuw lid Raad van Commissarissen; Per bus naar Heineken Zoeterwoude; Samenstelling Redactiecommissie gewijzigd Uitgever: Heineken Nederlands Beheer B.V. Hoofdredactie: Peter Everts tel: (071-) 456034 Heineken Fanfare in het nieuw; Cavo a la carte in onderzoek; Gistkuipen H'Bosch overkapt Redactie: Marguerite de Ruijter- Feenstra Yvonne van Stek-Sanders tel: (071) 457234/456288 Als je bril maar goed zit; Lingen's Blond uitgeleverd Actief Sourcy in de lift Redactie-assistentie: Esther Boot tel: (071-) 456751 Nieuwe promotie-artikelen Amstel Project Integrale Logistieke Systemen (PILS) vordert Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Heineken-promoties voor de horeca Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. M.C. Bruijn dr. J.A. Dop mw. mr. R.A. den Dubbelden drs. F.B. Martens De heer A.H. Heineken opende tentoonstelling BIER! Ook kleinste bar Japan schenkt Heineken; Vogelrijk Zoeterwoude; Vrumona-collega masseert spelers Oranje Ice Tea-actie; Lezersactie Sisi Beach Mania Sisi Beach Tennis Correspondenten: A. van der Graaf (Rotterdam) mw. M.B.J. van der Linden ('s-Hertogen bosch H. Meyer (Bunnik) G.W. Westenberg (Rijssen) Met korting naar het Heineken Open Amstel 1870 opvallend in de bladen Kroniek Een nieuw vaatje aangeslagen Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst In- en Externe Betrekkingen in Zoeter woude, telefoon: (071-) 456034. Afscheid en jubileum Afscheid en jubileum Racen op Zandvoort met Pepsi Bij de voorpagina: De heer Coebergh (Raad van Bestuur) heeft onlangs in Tokio de kleinste bar van Japan geopend. Deze piepkleine Heineken-horecagelegen- heid heeft de vorm van een treintje. Lees hierover meer op pagina 14 Vriendenvlucht Amstel 1870 Vervolg Kroniek; Nieuwe commercials Heineken en Amstel Malt; Actie Royal Club Bitter Lemon en Martini Tennisseizoen van start; Nieuws over personeels feesten 1994

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 2