25 jaar Th.M. de Boer 25 jaar H.H.W. Ritzen 25 jaar G. van der Waal 25 jaar G. Hakze Den Bosch De heer Th.M. de Boer trad 25 jaar geleden op 5 mei in dienst bij Heineken. Daarom werd hij samen met zijn echtgenote op 11 mei ont vangen door de heer De Groot. In de Cambrinuskelder belicht te zijn wachtchef de carrière van de heer De Boer. Deze begon als bottelarijmedewerker en is nu vorkheftruckchauffeur bij Magazijnen en Intern Transport in Den Bosch. De heer Van de Burgt vertelde de aanwezigen dat de heer De Boer in de afge lopen jaren altijd een positieve bijdrage heeft geleverd. Op humoristische wijze kreeg hij van collega's een viskoffer aan geboden. Daarmee kan hij nog lang zijn hobby uitoefenen. Het werd een onvergetelijke dag. Na afloop benadrukte de heer De Boer dan ook dat hij deze viering niet had willen missen. Kerkrade Op 2 juni werd in Kerkrade het 25-jarig dienstju- bileum gevierd van de heer H.H.W. Ritzen. Tijdens de voor ontvangst werd de gouden speld opgespeld door het hoofd van het horecagebied, Rob van Leen- dert. Hoewel Harrie geen toe spraken wilde, nam zijn ver koopleider, Jean Dorren, toch nog kort het woord. Hij sprak onder andere zijn waardering uit voor de enorme inzet die Harrie al 25 jaar heeft voor de horeca-verkooporganisatie in Zuid-Limburg. Namens het personeel werd vervolgens een autoradio overhandigd. Ook werd Harrie uitgenodigd om te spelen op een 'Wiener'. Op deze accordeon c.q. 'trekzak' speelde hij enkele vrolijke melodieën. Voor de vele aanwezigen die de jubilaris en echtgenote kwamen gelukwensen, gaf dit nog meer kleur aan de zeer geanimeerde receptie. St. Odiliënberg Op 20 mei vond 's avonds een receptie plaats ter gelegenheid van het 25-jarig dienstverband van de heer G. Hakze. Ondanks het late tijdstip en de voor velen gro te afstand, was men van heinde en verre naar de receptie geko men. De heer De Roode besprak op humoristische wijze de loop baan van Geert. Van de Lim burgse mijnen, via Vrumona tot bij de Horeca Technische Dienst van Heineken en Amstel. Ieder heeft waardering voor de manier waarop Geert Hakze weet om te gaan met een bedrijf dat voortdurend in bewe ging is en waarop hij nieuwko mers met raad en daad bijstaat. Namens het Regionaal Service Centrum Zuid-Nederland kreeg hij een stereo-installatie aange boden. Alkmaar Op 9 juni was het 25 jaar geleden dat de heer G. van der Waal in dienst trad bij Vrumona als winkelvertegen woordiger in het rayon Amster dam. Elf jaar werkte hij in 't fris en daarna in 't bier als brouwe rijvertegenwoordiger in het horecagebied Noord-Holland. 2 juni vond een jubileumreceptie plaats. Theo Gruter karakteri seerde daar de persoon en de functionaris Gerrit van der Waal. Paul van Daalen sprak zijn waardering uit voor de spe cifieke wijze waarop Gerrit met zijn horecarelaties omgaat: puur, direct en met subtiele humor. Ook tijdens zijn slot woord richtte de jubilaris zich met zeer voor hem type rende woorden tot de aan wezige relaties.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 25