een jaar lang reikhalzend uit kijken", vertelt PZ-functionaris Miryam van der Linden. "Vaak ook omdat het hun enige uitje is. Voor hen is het dé dag van het jaar. Dat Heineken hen daartoe de gelegenheid biedt, is iets wat ze zeer op prijs stellen." sioneerden en Vutters. Wij uit het noorden waren op de vierde dag. Voor ons stond op het pro gramma: samen naar Emmen naar de dierentuin, en verder naar Slagharen, De Bonte Hattem Leeuwarden Wever. Dit was voor ons uit het noorden niet zo ver weg. Maar dat doet niets terzake. Alleen al dat je dit wordt aangeboden door het bedrijf Heineken zegt al heel veel en het gezamenlijk elkaar ontmoeten en bij elkaar zijn, dat zegt heel wat. Het was weer een fijne belevenis en al heb je dan ook alles en ben je gezond, en kun je gaan en staan, waar je wilt, het is toch maar enorm wat er voor ons gedaan wordt. Grote waardering hiervoor, zowel voor het bedrijf Heineken maar vooral voor mevrouw Van Kooten en haar helpers die niet aflaten te proberen het ieder naar de zin te maken. Voor deze mensen gezamenlijk een grote pluim en alle lof. Het kan niet beter." Maandag 26 september wordt een bijeenkomst voor de niet- actieven van Zoeterwoude en Rotterdam gehouden. Zie voor meer informatie het artikel over personeelsfeesten 1994 op pagina 31 Den Bosch Limburg Een uitspraak die onderstreept wordt door de heer J. Miedema, een oud-medewerker uit het noorden van het land. Een pas sage uit zijn brief: "Ik voel me dit jaar geroepen om een klein stukje te schrijven voor Vers van 't Vat. Het gaat over de vier dagen, dat er (zoals elk jaar) weer een reisje is geweest voor gepen-

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 23