Afscheid mw. F. Slob-Kuipers, H. Munter en J. de Vries Afscheid C. Borgstein Afscheid D. Marck tterdam Op 31 mei vond a gezamenlijk afscheid plaats, ssie Slob-Kuipers, verkoopte- oniste, Hans de Vries en nnie Munter, beiden dran- nhandelvertegenwoordiger, men afscheid van hun gelief- Drankenhandel Havenstad, llega's en klanten. Tijdens de orontvangst werden de drie ;heidenden in het bijzijn van un familie ontvangen door udewijn van Rompu. Vervol- ns ging het gezelschap per mousine naar etablissement )e Lachende Scheerkwast'. Daar wachtten vele collega's, oud-collega's klanten en ande re relaties hen op. Koos Tromp sprak als eerste. Hij roemde de inzet van alle drie en betreurde het feit dat er een schat aan erva ring bij Havenstad vertrekt. Afscheid van medewerkers met een gezamenlijk dienstverband van 81 jaar is niet iets wat je zomaar in de koude kleren gaat zitten. Tromp hoopt dan ook dat de jongeren het net zo goed gaan doen. Ook bedankte hij de part ners voor hun ondersteuning en overhandigde hij hen een boeket AlkmaarOp 17 mei nam Cor Borgstein afscheid. Hij begon zijn loopbaan in 1964 bij N.V. Bedrijfscentrale K.A.D. Kort daarop zette hij zijn werkzaam heden voort als vertegenwoor diger Speciale Markten voor Vrumona. In maart 1986 werd hij groothandelsvertegenwoor diger bij concerndrankenhandel Holland Noord in Alkmaar. Een dankwoord van de verte genwoordigers en een gedicht van Cissie sloten het officiële gedeelte van de receptie af. Zijn specialiteit was het incas seren van gelden bij minder vlot betalenden. Hij bracht dan ook menig duit in het CDH-zakje. Bedrijfsleider Verlaan lichtte tij dens de goed bezochte receptie met enkele voorbeelden toe dat Cor dit altijd doelgericht en vooral beheerst deed. De heer Van Daalen legde in zijn toe spraak het accent op de relatie tussen een vertegenwoordiger en het thuisfront en bood mevrouw Borgstein bloemen aan. bloemen. Bedrijfsleider Lex Bauer ging terug in de tijd van Cissie en haar sociale betrokken heid bij het bedrijf, gastvrouw schap en inzet in de afgelopen tien jaar. Hij bedankte haar voor alles. Namens alle medewer kers van Havenstad en Croos- wijlc overhandigde hij haar een minipiano, omdat zij pianoles gaat nemen. Voor haar nieuwe hobby kreeg zij een magnetron. Bauer richtte vervolgens het woord tot Hans de Vries. Hij zei diens humor en 'franstalige' opmerkingen te zullen gaan missen. Want hij spreekt zeer bijzonder Frans: wie goed luis tert, hoort het hele franse wijn assortiment van Bols Benelux. Omdat Hans een echte tennis- freak is, kreeg hij twee VIP-kaar- ten voor de Davis Cup Neder- land-Amerika overhandigd. Over Hennie Munter, die het langst in dienst is, zei Bauer dat hij zo'n commercieel dier is dat een klant zelfs een foto van hem in de zaak heeft opgehangen. Dat noemde hij het summum van verkooptechniek. Namens alle collega's bood hij een video recorder aan. icterwoude Op 2 juni vier- Dick Marck zijn 25-jarig jubi- um bij Heineken. Tegelijk im hij afscheid. Dick is gewes- lijk verkoopleider Thuisver- uik geweest in Zwolle, alge een verkoopleider Thuisver- ruik bij Vmmona en vanaf >87 coördinator buitenlandse ainees. Directeur Versteeg rak zijn waardering uit voor manier waarop hij ambassa- ur voor Heineken was. Hij >emde hem het gezicht van Heineken Nederland voor de buitenlandse werkmaatschap pijen als het ging om introduc tie in de Nederlandse bier markt. Namens Vmmona sprak Charles Corver, de andere opa van Dicks kleindochter. Hij zei dat Dick ook in moeilijke tijden altijd zijn mensen wist te moti veren en activeren en hen veel aandacht gaf. Namens het CBK sprak de heer De Rooy Dick toe, omdat de afscheidnemer zeven jaar voor zitter is geweest van de jury van de Nationale Biertapwed strijden.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 21