Dankbetuigingen Overleden In Memoriam G.V. Bacas In Memoriam A. Ibisdayi E. Diepenbroek (Horecagroothandel Hergaiden B.V., Grou) P.H. Twaalfhoven (Drankenhandel Noord-Holland B. V., Alkmaar) Zoeterwoude C. Silvis (Project Services HTS) J.N.H. v.d. Poel (Kelders) R.E. Keiler (Kelders) v.d. Kamp (Kelders) I.A.N. Zimmerman (Kelders) Heel hartelijk dank voor de prachti ge bloemen en het drankenpakket welke wij op 7 mei, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk, van Heineken mochten ontvangen. Tini en Cor Maaswinkel Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken voor zijn aan wezigheid, cadeaus, bloemen, faxen, telegrammen en goede wensen, die ik heb mogen ontvangen op mijn afscheidsreceptie. Met voldoening zien wij terug op deze gezellige afsluiting. Henny en Hans Woudt Hierbij willen wij de Directie en mevrouw Van Kooten bedanlcen voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket welke wij hebben ontvangen op ons 40-jarig huwelijk. Janna en Co Visser Mede namens mijn vrouw wil ik Heineken bedanlcen voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. P.E. Röhrig Samen met mijn vrouw en kinderen wil ik de Directie van Heineken Nederland hartelijk danken voor het drankenpakket en het prachtige bloemstuk die wij mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. C.J. van den Heuvel Langs deze weg wil ilc de Directie en de afdeling Verpakken hartelijk dankzeggen voor de bloemstukken en de belangstelling bij het over lijden van mijn man Piet van Oort. Het deed ons goed dat hij nog niet is vergeten. Mw. A. van Oort-Dubbeld Bij deze willen wij Heineken en wel in het bijzonder de afdeling Human Affairs Expatriate Staff heel harte lijk bedanlcen voor de bijzonder fijne wijze waarop zij mijn afscheid vorm hebben gegeven. Ook willen wij graag iedereen hartelijk be danlcen voor de vele goede woorden en gaven. Het ga U allen goed en hopelijk nog eens tot ziens. Femmy en Rollo Kraft (vervolg dankbetuigingen op pag.30) De heer H.A. Maas (66) is overleden op 21 mei 1994. De heer Maas is op 1 febmari 1968 in dienst getreden. Sinds 1 september 1992 was hij met pensioen. Op 18 mei 1994 is de heer J. Boonen 69) overleden. Hij trad op 1 septem ber 1959 in dienst bij Amstel. De deer Boonen is op 1 september 1989 met pensioen gegaan. De heer A.P.J. van der Heyden (70) is overleden op 14 mei 1994. De heer van der Eïeyden is op 1 septem ber 1971 in dienst getreden. Sinds 1 mei 1989 was hij met pensioen. Op 13 mei 1994 is de heer J.B. Eibers (88) overleden. Hij trad op 9 januari 1922 in dienst. De heer Eibers is op 1 april 1971 met pen sioen gegaan. De heer H. Poldervaart (80) is over leden op 11 mei 1994. De heer Pol dervaart is op 1 oktober 1973 in dienst getreden bij Drankenhandel Brielle. Sinds 1 mei 1979 was hij met pensioen. Op 12 april 1994 is de heer G.J. Kers (82) overleden. Hij trad op 20 okto ber 1952 in dienst bij Drankenhan del van Olffen. De heer Kers is op 1 mei 1976 met pensioen gegaan. Na een langdurige ziekte is 16 mei Gerardus Victor Bacas overleden, een goed collega en voor velen een goede vriend. Hij werd 53 jaar. Victor, zo noemden de meesten hem, zag 25 januari 1941 in Buiten zorg te Java het levenslicht en over leed 16 mei in Ede. Daartussen heeft hij zijn leven geleefd en beleefd op zijn manier. Over het verleden (tot aan zijn komst in Nederland) sprak hij weinig. Het weinige dat hij weieens losliet, ver raadde moeilijke en zware jaren. Jaren die hem gevormd en getekend hebben. Jaren oolc, die hem hebben geleerd te moeten leven zoals hij dat deed op zijn manier. Zijn indiensttreding bij Heineken, eerst in Bunnilc bij Vrumona en later in Den Bosch bij de Interne Dienst, heeft Victor het gevoel gege ven thuis te zijn. Een thuis waar hij graag was. Hier leerde hij collega's kennen, die waardering hadden voor zijn werk en respect voor de mens Victor. Wij leerden hem kennen, vaak getooid met zijn onafscheidelijke hoedje, als een groot mens. Een groot mens in trouw, een groot mens in dienstbetoon, een groot mens in eenvoud. Daarnaast was Victor een dapper mens, een vech ter. Een karaktertrek, die hij de afge lopen maanden zo nodig had en oolc toonde te bezitten. Victor had oolc het geloof dat er na het vertrek uit het aardse nog wat anders is. Iets anders waar je niet bang voor hoeft te zijn, waardoor het afscheid nemen minder moei lijk wordt. Dat bedoelde hij niet uit sluitend voor zichzelf, maar oolc voor ons en met name voor zijn dierbaren die achterblijven. Het was zijn wens, dat het brengen naar de laatste rustplaats wel sober, maar niet somber moest zijn. Het was bovendien zijn wens dat zijn kijk op het leven, zoals hij vond dat dat geleefd moest worden, tot uitdruk king moest komen in het lied 'My way', zijn manier van leven. Het heengaan van Victor laat bij ons een grote leegte achter. Onze gedachten zijn bij Aly, de kinderen en de familie. Victor, rust in vrede. Na een langdurig ziekbed overleed de heer Ibisdayi op 13 mei 1994. De heer Ibisdayi kwam op 12 okto ber 1970 bij Heineken Amsterdam in dienst. Daar werkte hij als mede werker binnen de afdeling Verpak ken. In september 1987 werd hij vanwege de sluiting van de Stad houderskade overgeplaatst naar de vestiging in Zoeterwoude. Per 1 april 1990 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19