Huwelijken Geboorten Buitenland Onze dienst verlieten Rotterdam Mw. M. de L.A. Ibanez (Systeem beheer) met W. Schallig Den Bosch M.H.J. v.d. Horst (Verpakken) met mw. A. de Kort A.R. Paltran (Verpakken) met mw. U. Copi H.A.C.M. Welts (Gistkelder) met mw. L. Cross Horecagebieden J. Rol (Drankenhandel Noord- Holland B.V., Alkmaar) met mw. J.H.M. van den Brink R.D. Blaauw (Regionale StafHTD West/Midden Nederland) met mw. D.L. van Sichem Zoeterwoude Mw. M. Pons (Centrale Contracten Horeca) met W.F. Bakhuijzen Mw. K.M. Verstraten (Salaris Administratie Personeelsdienst) met H. de Wilde Rotterdam Cindy, d.v. mw. G.M. Palte- Schoovers (ETA-Autosectie) Den Bosch Steven, z.v. J.L. van Iersel (Technische Dienst) Bernadette, d.v. M. Bijdevier (Brouwen) Joep, z.v. H.J. v.d. Kruijssen (Beveiliging) Tom, z.v. S.JJ.M. Kuper (Verpakken) Hidde, z.v. A.C. Kievits (Verpakken) Andy, z.v. R. van Lith (Magazijn en Inkoop) Zoeterwoude Wouter, z.v. F.A. Schuchmann (DIM) Yannick, z.v. N.J.C. Companus (Speciale Brigade Thuisverbruik) Simone, d.v. mw. F.C.M. Fabrie-van Wijk (Customer Support) Laura, d.v. H.W. Janssen (Plaatselij ke Administratie) Josephine M.L., d.v. mw. C.L. SchiphorstWassenaar (Secretariaat In- en Externe Betrekkingen) Horecagebieden Daphne, d.v. J.W. Stolzenbach (Drankenhandel Van Dorst-Lie- brand-Olderaan B.V., Den Bosch) Vera, d.v. mw. H.P.J.M. v.d. Oord- Liebregts (Drankenhandel Winters- Van Wees B. V., Eindhoven) Jamy, d.v. P.J.M. v.d. Ven (Horeca Technische Dienst Zuid-Nederland) Peter, z.v. D.P. Oosterbaan (Dran kenhandel Holland Noord B.V., Alkmaar) Roos, d.v. en Floris, z.v. A.G.M. van der Zandt (Gelderland/Overijssel) Buitenland Camiel, z.v. I.P. Kaanen (Fomento Economico Mexicano S.A. te Mexico) Curacao De heer H.F. de Vries is per 6 juni 1994 uitgezonden naar Curacao voor een periode van 6 maanden als Installation Coordinator bij Antilli aanse Brouwerij N.V., Willemstad, Curacao. Ierland De heer R. Elert is per 1 juli 1994 uitgezonden naar Ierland, waar hij de functie zal bekleden van Brewery Manager bij Murphy Brewery Ire land Ltd. te Cork. lie de la Réunion Mevrouw C.H.W. Fransen is per 15 juni 1994 vertrokken naar lie de la Réunion, waar zij als Management Trainee werkzaam is bij Brasserie de Bourbon S.A. te Saint Denis voor een periode van ongeveer 4 maanden. Maleisië De heer L.M. Harinck is per 1 juni 1994 teruggekeerd uit Maleisië, waar hij was gedetacheerd bij Guinness Anchor Berhad, Kuala Lumpur, Maleisië. De heer Harinck was hier werkzaam als Instrumen tation Engineer. Papoea Nieuw Guinea De heer J. Rosier is per 19 mei 1994 teruggekeerd uit Papoea Nieuw Guinea, waar hij werkzaam was als Brewery Manager bij SP Holdings Ltd., Lae, Papoea Nieuw Guinea. Rwanda De heer J.O. Dik is in de maand april 1994 definitief teruggekeerd uit Rwanda, waar hij werkzaam was als Installation Manager Bij Bralirwa S.A.R.L. te Gysenyi. De heer Dik zal met ingang van 15 juni 1994 wederom werkzaam zijn binnen de H.T.S. organisatie. Singapore De heer J. van Herpen is per 15 mei 1994 uitgezonden naar Singapore, waar hij de functie zal bekleden van Regional Export Manager bij Heine- ken Far East Pte. Ltd. te Singapore. De heer P.H.A. Gregoire is per 28 mei 1994 teruggekeerd uit Singapo re, waar hij werkzaam was als Tech nical Manager bij Asia Pacific Bre weries Singapore te Singapore. St. Lucia De heer K. Klute heeft zijn uitzen ding naar Bralirwa S.A., Gisenyi, Rwanda als Chef Service Technique beëindigd en is per 16 juni 1994 als Chief Engineer uitgezonden naar Windward Leeward Brewery Ltd., Vieux-Fort, St. Lucia. Tsjaad De heer M.E. Tettelaar is per 14 mei 1994 teruggekeerd uit Tsjaad, waar hij gedetacheerd was bij Brasseries du Logone S.A. te Moundou. De heer Tettelaar was hier werkzaam als Project Engineer. Zaïre De heer C.P.J.M. Rastoin is per 14 februari 1993 nieuw in dienst getre den van Heineken en is per 4 juni 1994 uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie zal bekleden van Manager de Gestion bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. Zwitserland De detachering van de heer IJ. van der Krieke vanaf 15 december 1993 naar Calanda Haldengut Getranke AG te Winterthur is per 1 juni 1994 omgezet in een uitzending. De heer Van der Krieke zal de functie van Director Finance, Logistics Real Estate bekleden. (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden A.L. Arbouw (Drankenhandel Andeweg-Renesse, Rotterdam) Mw. F. Kuipers (Drankenhandel Havenstad B.V., Rotterdam)

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18