Pickwick Ice Tea als presentje Win een Sisi T-shirt Sisi sponsort Beach Tennis Bunnik Vaak staat in adver tenties van autodealers dat bezoekers van de showroom een kleine verrassing krijgen. Ook Renault doet daaraan mee. Klanten die de aanschaf van een van hun auto's overwegen, krijgen momenteel in de show rooms een kleine koeltas met twee blikjes Pickwick Ice Tea als aardigheidje. Zo kunnen de klanten niet alleen kennis maken met een Frans auto merk, maar ook met een frisse dorstlesser. De actie is bekend gemaakt in het Renault-maga zine en in landelijke dagbladen. De actie loopt tot eind juli, zolang de voorraad koeltasjes strekt. Bunnik Tot 1 juli aanstaande is nog deelname mogelijk aan de Sisi Beach Mania-actie, Sisi's grote zomerpromotie voor 'the hot young people' van Neder land. Dit 24 uur durend evene ment wordt 27 en 28 augustus gehouden op en bij het strand van Zandvoort. Sisi heeft onder meer speciale T-shirts daarvoor laten maken. Vijf daarvan zijn be schikbaar gesteld voor verloting onder Heineken-medewerkers. Als u kans wilt maken op zo'n T-shirt, zend dan uiterlijk 18 juli een (brief)kaart naar Redactie Vers van 't Vat (zie pagina 2). Vermeld daarop uw naam, per- soneelsnummer, afdeling en privé-adres. De vijf T-shirts zul len worden verloot onder de inzenders. Hel toernooi vindt meVoeflemmiwP Hu ook likens The Continental Grass Court Championships thy Peugeot) in Rosmalen en de Davis Cup Ihy NEC) in Rotterdam! Bunnik Vorig jaar werd het eerste Nederlands Sisi Beach Tennis Kampioenschap gespeeld. Gezien het grote enthousiasme van zowel deel nemers als supporters, vindt dit kampioenschap ook dit jaar plaats. En dan in een veel gro tere opzet. Beach Tennis wordt gespeeld op een veld van acht tien meter lang en negen meter breed. Zoals de naam al aan geeft, bestaat de ondergrond uit zand. Dat betekent dat deelne mers rekening moeten houden met een extra tegenstander, want spelen op zand vereist meer conditie. Bovendien mag de bal de grond niet raken. Voor de deelnemers een uitdaging, voor toeschouwers een aan trekkelijk spel om te zien. De eerste voorrondes zijn inmid dels van 6 tot en met 12 juni gespeeld in Rosmalen, tijdens The Continental Grass Court Championships. Daar waren speciaal enkele zandbanen aan gelegd. Dat gaat ook gebeuren bij de Davis Cup in Rotterdam (13 totenmet 17 juli). Dat hoeft niet bij de voorrondes van 22 tot en met 25 augustus. Die worden namelijk gehouden op het strand van Zandvoort. Aanslui tend, op 26, 27 en 28 augustus, worden daar ook de finales gespeeld.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 15