Nieuwe wagens voor HTS Heineken sponsort tentoonstelling BIER Leiden De wit/groene Opels Combo met het gele vignet van de Horeca Tap Service van Heineken zijn inmiddels een bekende verschijning op de wegen. Sinds 15 april rijden er echter tien HTS-wagens rond met een enigszins afwijkend uiterlijk. De reden daarvoor is dat de oude Opel Kadett Combo vorig jaar uit produktie is genomen. Vanwege de goede ervaringen met het oude type en de gun stige testresultaten van de nieu we wagen, hebben de Centrale Horeca Technische Dienst en Centrale Produktie Inkoop besloten voortaan Opeis aan te schaffen van het type Corsa Combo wanneer de oude HTS- wagens aan vervanging toe zijn. Op 15 april overhandigde de heer Piet Meeder, directeur van het Motorhuis, de sleutels van de eerste vijf nieuwe wagens aan hoofd CHTD Jaap Dijkstra. De HTS-medewerkers krijgen daar door meer laadmimte en meer comfort tot hun beschikking. Zo heeft de nieuwe Combo bijvoorbeeld een in de hoogte verstelbare bestuurdersstoel, stuurbekrachtiging en een stil lere motor. Ook de kleurstel lingen zijn enigszins anders. Zij komen meer overeen met de Heineken-kleuren. Van links naar rechts Philippe Heysse en Piet Meeder van het Motorhuis, Jaap Dijkstra (CHTD) en fan Sloos van Centrale Produktie Inkoop Amsterdam Het Amster dams Historisch Museum in onze hoofdstad houdt van 9 juni tot en met 4 september een ten toonstelling over bier. Deze expositie heeft de titel BIER, geschiedenis van een volks drank in Holland. Heineken is hiervan de hoofdsponsor. De bezoeker kan op de ten toonstelling kennismaken met de lange geschiedenis van Hol landse bieren en hun brouwers. Daarbij komen de eet- en drink gewoonten aan de orde, het belang van bier voor de schat kist, brouwers en brouwtech- nieken en nog veel meer zaken die met bier te maken hebben. Ook zijn hier enkele voorwer pen te zien uit de Museumgoe- derenopslag van Heineken. Brouwketel Maar Heineken doet nog meer. Zo komt op de binnenplaats van het museum een grote koperkleurige ketel te staan die wordt ingericht als Heineken- bar. Daar worden acht bieren uit het Heineken-assortiment geschonken. Verder krijgen de museumbezoekers een gratis toegangskaart voor het Hei neken Ontvangstgebouw in Amsterdam, terwijl bezoekers van het Ontvangstgebouw een kortingskaart krijgen voor de biertentoonstelling. Gratis toegangskaarten Voor Vers van 't Vat-lezers wor den er honderd toegangskaarten beschikbaar gesteld (voor vijftig medewerkers met één intro ducé). U kunt zo'n kaartje bemachtigen door een brief kaart te sturen naar Redactie Vers van 't Vat (zie voor het adres pagina 2). Stuur deze vóór 9 juni op, voorzien van uw naam, adres, telefoonnummer en personeelsnummer van uw werk en de vermelding 'actie biertentoonstelling'. De kaarten worden verloot onder de inzenders. Uiteraard mag u maar één kaart per persoon insturen.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 6