Kampioenschap voor tafeltennisteam Reisvereniging op pad 850 PC-aanvragen Den Bosch Het derde tafel tennisteam van de Heineken Tafeltennisvereniging (HTT) in Den Bosch is kampioen geworden. Het team werd eer ste in de vierde klasse BBTF van de plaatselijke tafeltennis- competitie 1993/1994. De vier teamleden wormen vijftien van de achttien wedstrijden. Een uit stekende prestatie, aldus het bestuur van de HTT. Ger Nijholten van Heineken (rechts) ontvangt een kam- pioenschap s-onder scheiding van een bestuurslid van de tafeltennisbond BBTF Rotterdam De Reisvereni ging 'Vers van 't Vat' heeft 7 en 8 mei voor de 44-ste keer een tweedaagse busreis gehouden. Vanaf de Crooswijksesingel ver trok het gezelschap onder lei ding van voorzitter C. Zwaan naar Westfriesland. In Hoorn werd koffie gedronken, voordat men met de stoomtrein naar Medemblik vertrok. Aanslui tend stond een bosrit (per bus) op het programma. Na een bier tje van de tap en een verloting van mooie prijzen, vertrok de bus naar Katwoude voor een diner. In Hotel Warder werd overnacht. Na het ontbijt togen de reizigers naar Broek op Lange- dijk waar ondermeer de oudste veiling van Nederland werd be zocht. De reis-tweedaagse werd afgesloten met een afscheid- diner in Treslong, Hillegom. Zoeterwoude De Heineken Computer Vereniging (HCV) heeft 850 aanvragen binnen gekregen voor een gebruikte computer van Heineken. Dat heeft Aad Kruijer van het HCV- secretariaat bekendgemaakt. Slechts een aantal van de inschrijvers komt ook daad werkelijk in aanmerking voor een pc. "De eerste negentig com puters zijn inmiddels verloot. De gelukkigen konden hun pc zaterdag 16 april tijdens de HCV-informatiedag in Zoeterwoude ophalen", vertelt A Een van de presentaties tijdens de HCV-dag Aad Kruijer. "In de loop van het jaar worden er nog zo'n 30 a 35 gebruikte pc's onder de inzen ders verloot. Uiteraard krijgen de gelukkigen automatisch bericht. De overigen vallen dus, helaas, buiten de boot." Goed bezocht De informatiedag op 16 april werd goed bezocht. Ruim twee honderd leden kwamen een kijkje nemen in het Bedrijfs- kantoor van Zoeterwoude. Daar hielden diverse leveranciers presentaties op het gebied van soundblasters, videotechnieken en schakelapparatuur. Verder was de softwarebibliotheek met de nodige pakketten aanwezig. Al met al een geslaagde dag, die zeker een vervolg zal hebben. Bij de achterpagina: Kistenopslag op de kade van het havenbedrijf Van Bennekom in Rotterdam. De foto is vermoedelijk eind jaren vijftig gemaakt.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 31