Kantine opgeknapt 50% korting op toegang hockeytoernooi Win kaarten voor finale Crossover Award Zoeterwoude Het zitgedeel te van de kantine voor het Zoe- terwoudse kantoorpersoneel is verbouwd. Een nieuw plafond, een andere installatie voor luchtverversing, modern meu bilair en nieuwe vloerbedek king zijn de belangrijkste wijzi gingen. Sinds dinsdag 10 mei is de opgeknapte ruimte in gebruik. De Interne Dienst heeft het personeel opgeroepen met ingang van die datum niet meer te roken in deze kantine. Dit sluit in elk geval aan op de trend van de afgelopen jaren, dat steeds minder mensen na de lunch in deze ruimte een roker tje opstaken. Amstelveen De Koninklijke Nederlandse Hockeybond houdt van 25 juni tot 3 juli onder de naam 'NCM Trofee 1994' een internationaal tophockey- toernooi voor heren-teams. Dit gebeurt in het Wagener Stadion te Amstelveen. De teams van Australië, Duits land, Pakistan, Korea, Argenti nië, Zuid-Afrika en natuurlijk Nederland nemen deel. Het eve nement wordt gesponsord door Hemeken. U kunt dit hockeytoernooi heel voordelig bijwonen. Op vertoon van uw Heineken-pas bij de kas sa krijgt u maar liefst vijftig pro cent korting op de toegangsprijs. Alle reden dus om naar Amstel veen te komen voor dit inter nationale hockeytoernooi. Amsterdam In april en mei zijn de voorrondes geweest van de Heineken Crossover Award. Een concours, speciaal bedoeld voor die musici die hun weg proberen te vinden tussen pop en jazz. De finale hiervan vindt plaats op 12 juni in de Melkweg te Amsterdam. Vers van 't Vat-lezers kunnen daarbij aanwezig zijn. Want speciaal voor Vers van 't Vat-lezers worden 20 kaarten (een Heineken-medewerker met introducé) uitgeloofd. Wat moet u daarvoor doen Beantwoord de volgende vraag: Wie was de win naar van de eerste Crossover Award? Het antwoord kunt u terugvinden in een Vers van 't Vat uit de tweede helft van 1993. Zet uw antwoord op een brief kaart en stuur die naar Redac tie Vers van 't Vat, voorzien van uw naam, adres, telefoon nummer van uw werk en uw personeelsnummer. Het adres van Vers van 't Vat vindt u op pagina 2. Vermeld daarbij 'actie Crossover Award'. Uit de goede inzendingen worden de tien winnaars getrokken, die elk twee kaarten krijgen toegestuurd. De briefkaarten moeten uiterlijk 7 juni bij ons binnen zijn.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 27