Afscheid J.R.E. Kraft 25 jaar mevrouw E. Waldt Afscheid D. Leeuwenburg Zoeterwoude Vergezeld van zijn echtgenote en kinderen nam de heer D. Leeuwenburg (HTS) 8 april 1994 afscheid van Heineken. Hij heeft bijna 34 jaar voor ons concern gewerkt. Na enkele persoonlijke en lovende woorden van de heer Coebergh tijdens de voorontvangst volgde de officiële receptie. Hier stond de heer De Man uitvoerig stil bij de wijze waarop Dick Leeu wenburg invulling heeft gege ven aan zijn verantwoordelijk heden en loopbaan. De Jongh, voorzitter van de VMHP, ver- handigde de heer Landman Dick Leeuwenburg de buitenge wone academische graad in de 'gecombineerde wetenschap van het politieke engineerings management'. Deze op zich unieke graad kreeg hij vanwege zijn gebleken bekwaamheid op eerdergenoemd gebied binnen het Heineken Concern. Ook werd hem de bijbehorende bul overhandigd. Daarna bracht een groot aantal HTS-collega's op rijm Leeuwenburgs bedre venheid op de fiets naar voren. Dit alles tot grote hilariteit van de aanwezigen. Zoeterwoude Tijdens een gezellige receptie op 30 maart in Ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude werd afscheid genomen van de heer J.R.E. Kraft. De heer Kraft en zijn vrouw werden daarbij toege sproken door de heren Hamers, Boskamp en De Haas van Dors- ser. De heer Hamers nam de 32- jarige carrière van de heer Kraft nog eens door. De heren Bos kamp en De Haas van Dorsser deden dit op ludieke wijze nog eens dunnetjes over door met name de bijzondere karakter trekken van de heer Kraft te benadrukken. De heer Lans ten slotte dankte de heer Kraft namens de afdeling Technische Opleidingen hartelijk voor zijn diensten in het afgelopen jaar. Hij overhandigde hem een luxe decoupeerzaagset, die zeker goed van pas zal komen in het nieuwe huis van de heer Kraft. Daarna dankte de scheidende medewerker alle genodigden voor hun komst. Ook bedankte hij zijn vrouw voor alle jaren dat ze met hem was meegegaan bij zijn uitzendingen naar ver schillende landen in de wereld. Rotterdam Op 5 april vierde Emilie Waldt haar 25-jarig jubi leum. De voorontvangst vond plaats in de houten kamer, waarbij Emilie vergezeld werd door haar oom, tante en schoon zusNa een kort woord van wel kom door mevrouw De Leeuw, nam de heer Van de Berg aan de hand van een krant van 1 april 1969 Emilie mee terug in de tijd. Hij belichtte vervolgens in het kort de loopbaan van Emilie en constateerde dat zij na tien jaar Rotterdam, vijf jaar Zoeter woude en nu al weer tien jaar Rotterdam toch de Maasstad trouw was gebleven. Tenslotte bedankte hij haar voor al haar inzet en gaf hij haar de gouden speld. De heer Goudswaard sprak zijn persoonlijke waarde ring voor Emilie uit en de waar dering die haar eigen collega's voor haar hadden. De heer Van de Sloot verraste Emilie met een aantal cadeaus van collega's uit Rotterdam en Zoeterwoude. telde over de persoonlijke en bestuurlijke inbreng van Dick in de VMHP. Daarna over-

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 25