Afscheid D.G. Wijnveldt Afscheid H. Woudt 25 jaar mw. Girard-v.d. Loo Amsterdam De heer D.G. Wijnveldt nam 27 april afscheid van Heineken. Hij was Finan cial Accounting Manager bij de afdeling Finance Systems in Amsterdam. Daan was tijdens de receptie in de Proeverij van A'Stad vergezeld van zijn vrouw Anneke, zijn zoon Dave en diens vriendin Andrea en zijn zoon Ralf. Mevrouw Heems kerk gaf in een speech de car rière van Daan Wijnveldt aan. Natuurlijk werden hierin zijn detachering in Indonesië en zijn vele reizen naar Afrika genoemd. De afdeling Financial Accounting had een presentatie over Daan in elkaar gedraaid. Hattem Op 28 april werd een receptie gegeven ter gelegen heid van het afscheid van de heer H. Woudt. Hans had hier voor zelf de locatie uitgezocht: de schitterend gelegen herberg Molevaten in Hattem. Daar werd Hans toegesproken door de heer Klok, hoofd van het Regionale Service Centrum in Zwolle. Hier heeft Hans de laat ste jaren van zijn loopbaan Deze werd ondersteund door karikatuur-tekeningen van Jan van der Merbel. Centraal hier bij stond de uitdrukkking van Daan dat hij wel even 'iets in elkaar zou fietsen'. Geen wonder dat hij namens de afde ling een fiets kreeg aangeboden met daarbij een foto van al zijn collega's. gewerkt op de afdeling Planning en Administratie. Hans kreeg een envelop met inhoud. Voor zijn vrouw was er een mooie bos bloemen, in een speciaal voor deze gelegenheid vervaardigde mini-bierkoeler. Ondanks het feit dat vele collega's door de uit gebroken staking verstek moes ten laten gaan, werd het een bij zonder gezellige receptie. heren Ubbink, Zandvliet en Bonthuis ontvingen Marinel en haar man in de directiekamer voor de uitreiking van de gou den hanger. Veel collega's, oud collega's, familie en vrienden kwamen Marinel de hand schudden tijdens de receptie in de Cambrinuskelder. De Bos sche carnavalsvereniging De Rare Schutters tenslotte gaf de volgens Marinel en haar bezoekers 'ontzettend gezellige' receptie een muzikaal tintje. Een afscheid waar de aanwezi gen en zeker ook Hans en zijn vrouw met zeer veel plezier op terug zullen kijken. Den Bosch Op 1 mei was het 25 jaar geleden dat Marinel Girard-v.d. Loo in dienst kwam bij Heineken als telefoniste/ telexiste. In 1988 kwam ze wer ken bij Personeelszaken als afdelingssecretaresse. Ter gele genheid van haar jubileum hield ze op 6 mei een receptie. De

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 24