Oranje frisdrank Vrumona Afscheid S.A. van Haastrecht 25 jaar P.C.M. van Bergen Rotterdam In ontvangst ruimte 't Vissertje bij dranken handel Havenstad in Rotterdam vond 3 mei de afscheidsrecep tie plaats van Steef van Haas trecht. Deze volgens spreker Lex Bauer zeer trouwe en goede chauffeur werd daarbij verrast met een Indonesisch buffet. De sprekers Lex Bauer en Koos Bunnik Ook Vrumona doet mee aan de activiteiten rond het WK. Want ter gelegenheid van het Wereldkampioenschap voetbal in Amerika heeft Vru mona 7-Up Clear Orange op de markt gebracht. Dit produkt heeft een heldere, oranje trans parante kleur met de smaak van sinaasappel. Ook de verpakking straalt oranje uit: zowel het eti ket als de dop zijn oranje getint. 7-Up Clear Orange is verkrijg baar in de anderhalve liter PRB fles en in 33 cl blik. De eerste reacties van de handel op dit produkt zijn zeer positief. Uit eerdere acties is gebleken dat de consumenten houden van evenement-gerelateerde pro- dukten zoals deze WK-actie. Het gaat hier overigens om een tijdelijk WK-produkt. Of 7-Up Clear Orange na het WK nog zal verschijnen was bij het ter perse gaan van dit blad nog niet duidelijk. Om u in de gelegenheid te stel len kennis te maken met Seven Up Clear Orange, kunt u in de maand juni op vertoon van uw bierkaart 1 gratis fles van dit produkt (1,5 liter PRB) afhalen in het PUM. Den Bosch In de Cambrinus- kelder werd op 31 maart het 25-jarig dienstjubileum gevierd van de heer P.C.M. van Bergen. Die dag was het precies 25 jaar geleden dat hij op 18-jarige leef tijd in dienst trad bij de brou werij. In de loop van de jaren heeft hij diverse functies uitge oefend binnen de afdeling Brou wen. Nu is hij groepsleider Alge mene Dienst Brouwen. "Een rustige groepsleider, die altijd klaar staat", zo bleek uit de toespraak van de heer Van de Kemp. Verder werd hij namens de Bedrijfskadergroep toege sproken door de heer Ploegma kers. De heer Van Bergen kreeg tot slot ondermeer een fiets cadeau. Tromp loofden de chauffeur voor zijn vele jaren van trouwe dienst bij Heineken en roemden zijn binding met de klanten. Vervolgens werd Van Haas trecht een tuinset overhandigd. De scheidende collega dankte allen voor de komst naar de receptie en het vertrouwen dat in hem is gesteld. Ook bedank te hij de oud-collega's, die in gro ten getale waren gekomen. Al met al een gezellige receptie die nog informeel werd voortgezet.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 20