Dankbetuigingen Overleden In Memoriam J.S.P. Koopman In Memoriam H. Krijgsman Indonesië De heer D.R. Hooft Graafland is per 3 mei 1994 uitgezonden naar Indonesië, waar hij de functie bekleedt van President Director MBI bij PT Multi Bintang Indonesia, Jakarta, Indonesië. Puerto Rico De heer P. van Doome is per 1 mei 1994 gedetacheerd naar Puerto Rico voor een periode van 4 maanden als Management Trainee naar Méndez Co., San Juan, Puerto Rico. Spanje De heer A. Filé is per 16 mei 1994 gedetacheerd naar Spanje, waar hij voor een periode van ongeveer 6 weken de functie uitoefent van Software Engineer bij S.A. El Aguila te San Sebastian de Los Reyes. Taiwan De heer M.G.M. Kmijtzer is per 1 mei 1994 uitgezonden naar Taiwan, waar hij de functie zal bekleden van Area Export Manager Taiwan bij Heineken Export in Taipei, Taiwan. Tsjaad De heer J.P. van der Maden is per 1 mei 1994 uitgezonden naar Tsjaad, waar hij de functie van Chef Service Technique zal uitoefenen bij Brasseries du Logone S.A. in Moundou. De heer Van der Maden volgt in deze de heer J.H.H. Bierbaum op, die per 9 mei 1994 is teruggekeerd uit Moundou. Bijna 34 jaar heb ik mogen werken en leven temidden van vele Heine ken vrienden en collega's. Op 8 april kregen we een schitterend afscheidsfeest aangeboden door de directie, opgeluisterd door diezelfde vrienden en collega's. Nu gaat een periode in waarin we mogen leven van het succes van Heineken zonder er zelf maar iets meer aan te hoeven doen. Heel veel dank voor die geweldige vriendschap en collegialiteit. Coby en Dick Leeuwenburg Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik de directie van Heineken en mijn collega's uit Eindhoven en Breda en alle anderen bedanken voor de bloemen, cadeaus, goede wensen en speeches die ik heb mogen aanhoren bij mijn afscheids receptie. En ook H. Bonthuis voor het verzorgen van toch een gezellige dag, zeker voor mijn vrouw. Dat ook Nico Vervelde zijn afspraak nakwam deed me toch erg goed. Zelfs het koor waar ook nog mijn vrouw in meezong heeft die dag voor een fantastisch afscheid gezorgd. Nogmaals hartelijk dank. Pierre Laurijsen In mijn dankwoord, ter gelegenheid van mijn afscheidsreceptie, op 25 maart, kwam ik woorden tekort. Daarom wil ik iedereen, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor de overwel digende belangstelling op deze dag. Het was een onvergetelijke dag die ons nog heel lang zal bijblijven. Ook wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele cadeaus, kaarten en brieven die ik heb ontvangen, en vooral mijn dank uitspreken voor de mensen die deze dag zo voortreffe lijk hebben verzorgd. Ik dank u allen voor de fijne samenwerking in de afgelopen jaren en wens u nog veel geluk en een goede gezondheid toe. Roel Nuberg Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik iedereen bedanken die de afscheidsdag 16 maart tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Ook dank voor de cadeaus, bloemen en vele blijken van belangstelling tijdens de receptie. Ik wens alle col lega's nog een goede tijd toe. Wim van Doodewaard De heer J.A.C.M. Veraart (71) is overleden op 21 februari 1994. De heer Veraart is op 1 oktober 1968 in dienst getreden bij Drankenhandel Bergen op Zoom. Sinds 1 juni 1987 was hij met pensioen. Op 14 april 1994 is de heer Ch.H.J. Dams (73) overleden. Hij trad op 1 augustus 1960 in dienst bij Amstel. De heer Dams is op 1 november 1985 met pensioen gegaan. De heer G.F.H. Gischler (79) is over leden op 8 april 1994. De heer Gischler is op 1 maart 1934 in dienst getreden. Sinds 1 maart 1980 was hij met pensioen. Op 18 april 1994 is de heer B. Hammer (77) overleden. Hij trad op 1 maart 1960 in dienst. De heer Hammer is op 1 november 1981 met pensioen gegaan. Op 3 maart overleed de heer J.S.P. Koopman (56). Jan kwam op 15 november 1971 in dienst bij Heine ken Amsterdam aan de fles/blik- colonne van de afdeling Verpakken. In 1982 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude, waar hij ook de functie van kwaliteitscontroleur binnen Verpakken kreeg. Jan was een stille en teruggetrokken man. Hij uitte zich moeilijk, maar als het om rechtvaardigheid ging kwam hij voor een ieder op en had hij een hele uitgesproken mening. Je kon altijd een beroep op hem doen. Helaas heeft hij nooit zijn droom kunnen verwezenlijken om grote reizen te maken. Onbegrip, schok, verbazing en vooral opstandigheid, dat waren zo onze gevoelens na het bekend worden van het overlijden van Hans Krijgs man op 38-jarige leeftijd op 21 april. De strijd die Hans heeft moeten leveren was een ongelijke strijd die hij niet heeft kunnen winnen. Zo kenden wij Hans niet. Direct vanaf zijn indiensttreding in januari 1989 was hij namelijk strijdvaardig en heeft hij met volle energie en met succes zijn werk als Area Export Manager binnen de afdeling Export gedaan. Hans was als sportman van nature ook een goede teamplayer en voelde zich daarom prima op zijn plaats binnen het Exportteam. Inmiddels hebben wij afscheid geno men, niet alleen van een collega maar ook van een vriend die wij ons ook graag als zodanig willen en kunnen herinneren. Wij wensen Sandra en Laura en de overige familie in de komende tijd sterkte en kracht. Rust zacht Hans, wij zullen je inderdaad herinneren in de zon toen je alles nog kon.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19