Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Buitenland Bunnik A.F. Buyserd (Storingsdienst) met mw. K.A. van Wijngaarden Zoeterwoude R.E. Keiler (Kelders) met mw. A. El Bereza L.H. v.d. Steeg (Verpakken) met mw. A. Camfferman Bunnik Puck, d.v. H. Bakker (Account manager) Zoeterwoude Shannon, d.v. S.P.G. de Wit (Bewaking) Lucas, z.v. mw. E.J. Woudenberg- Zwaan (Corporate Production Policy Control) Amsterdam Faustin, z.v. W.C.A.M. Dessart (Corporate Marketing Research) Charlotte, d.v. R.J.J. Voorn (Global Brand Management) Buitenland Jennifer, d.v. P.H.A. Kemp (Brewery Manager Nigerian Breweries Plc. te Enugu, Nigeria) Horecagebieden Voor het diploma Algemene Brou werijkennis Al: J. Brummer, S.I. Bijma, V.C. Cohen, A. Koster, E.J. Liesting, M.C. Lodewijk, J. Prummel, W. Rozendal, K. Storck, S.N.M. Vugs, R.R. Dumoulin (Commercie Bier) Voor het diploma Nima Marketing A en B: L.C. van der Meide (Rotterdam/Zeeland) Den Bosch Voor het diploma Brouwen voor niet Brouwers W. van Rooijen (Technische Dienst) Voor het diploma Algemene Brou werijkennis Al :B.J.H.M. Naaijkens en K. van Lieshout (beiden Extern Transport); M.J.G.M. van Bladel, M.C.M. Geurts, J. v.d. Heuvel en J.A.T. Rovers (allen Produktie Bier); Y.D. Westerlaken (Personeelszaken) Zoeterwoude Voor het diploma Brouwen voor niet Brouwers R.V. van der Heijden (BTD); F.J. Kristel, D.J.W. Overmaat, H. Verkerke, J.J. de Boer, F.P.J. van der Vliet en B. Vork (allen Technische Dienst); M.J. Klerks (Centrale Kwaliteitsdienst Bier); W.A.J. Bonekamp, P.J. Hegman, C. de Jager en J.J.F. de Vos (Heineken Technical Services) Voor het diploma Algemene Brou werijkennis Al N.J.C. Companus, G. Jonker, J.C. Lips, O.H.C. Pijnenburg, A.J. Sibbelee en J.F. v.d. Wijngaard (Commercie Bier); J. van Elburg, E. van Glabbeek, B. Gijsbertse, L. Iedema, J. Kuys, J. Messemaker, S.J.M. Pieterse, C. Vinlt en G. Vlieland (Produktie Bier); B.J. Douma, Th. van Maarseveen, P.R. Rijnvis, E.A. Souverijn, V.H.M. Teunissen (EFI Bier); M.J.M. van Honk (Personeelszaken);G.J.W. Dikken (HNB);R.M. van Aalderen, F. Asberg, F. van Deursen, P.M.J.L.M. van Eijck, J. Laman, L.P.M. van Schie, H.E. Smit, J. Varkevisser en P. Zeegers (Heineken Technical Services) Rotterdam Voor het diploma Algemene Brou werijkennis Al H. Flier en P.D. Waagmeester (ETA) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Amsterdam mw. M. Meier (Coordination Asia/Australia/Oceania) Rotterdam mw. Y. Datema (Orderbehandeling Traffic) Frankrijk De heer M. Koster is per 1 mei 1994 uitgezonden naar Frankrijk, waar hij de functie zal bekleden van Finan cial Manager bij Société Sogebra S.A., Rueil-Malmaison, Frankrijk. Groot-Brittannië De heer H.C. Doelman is per 29 april 1994 teruggekeerd uit Groot-Brittannië, waar hij werkzaam was als Packaging Development Engineer bij The Whitbread Beer Company te Luton. Hong Kong De heer Li Ming is per 13 april 1994 uitgezonden naar Hong Kong, waar hij de functie zal bekleden van Area Export Manager bij Heineken Hong Kong Ltd., Hong Kong. India De heer M.M.J. Valens heeft zijn uitzending naar SP Holdings Ltd., Boroko, Papoea Nieuw Guinea als Commercial Manager beëindigd. Hij is per 8 mei 1994 als Project Manager India uitgezonden naar Indian Tobacco Company, Bangalore, India.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18