Geslaagd Rotterdam Voor het diploma EHBO en Reanimatie: W. Dekker-Bosman, H.C. van der Linden, S.C. Luchten- burg, S. Romijn (allen Interne Dienst); R. Roest, S. Verheuvel (beiden Verificatie en Vervoer) Horecagebieden Voor het diploma EHBO en Reani matie: D.M. van Denzen-Veraart en M. van Herk (beiden Drankenhan del Havenstad); B.J.G. de Grauw (Drankenhandel Toonen-Lafeber) Voor het diploma Magazijnmede werker: P. van Klaveren (HTS Hoofddorp) Voor het diploma Vakbekwaam heid voor het Cafébedrijf: A.H. Brammer (Verkoop Alkmaar) Voor het Praktijkdiploma Boekhou den: E.M. van Gelder-Rikken (Administratie Arnhem) Voor het diploma Middle Manage ment: M.A.M. Marck (Verkoop Arnhem) Voor het diploma Technicus Sterk stroominstallaties: P.J.M. v.d. Ven (HTD/HTS Eindhoven) Zoeterwoude Voor het diploma EHBO en Reani matie: J.P. Mollenbrolt (M.I.T.); P.J. Barnhoorn (PLAdministratie); H. van Beelen en R. Langeveld, J.M. Vieira (allen Bedrijfskantine); F.A. van Beveren (Informatiecen trum brouwerij); G.M. Bottse, G.H. Dros, H. van de Kamp, A.M.M. Scholts (allen Brouwen); H. van Eerten en A.J.A. Schellinger- hout-Kalmeijer (beiden QC-lab.); G. Gebuis, K. Ibisdayi, A. Zeven bergen (allen Verpakken); E.L.M. van der Graaf (Construktiebureau); A. van der Hoek (Bewaking/ Beveiliging); F.A. Krabbendam (HTS/PA&E); M.J. Matser-Ipslcamp (Transport en Declaratie); M.E. de Ruijter-Feenstra (In- en Externe Betrekkingen); M.A. Taal (B.E.D.); C.C.M. Vink (B.T.D.f, P. Wennelces (Crediteuren Adm.); PJ. Zeegers (HTS/PTY) Voor het Praktijkdiploma Salaris administratie: A.H. Angenent en H.H. de Jong (Personeelszaken) Voor het diploma Bedrijfskunde voor Automatiseringsspecialisten A.P. Steenstraten (Applicatie Ontw.) Voor het diploma Marketing Assistent (NIMA-A): N.I. van Duyvenbode (Thuisverbruik Bier) Den Bosch Voor het diploma W.P. 5.1 begin ners: A.L.M. Merks (B.E.D.); E. Janssen-Dorff, M.F. Rob ben-Pels, C.C.M. van de Westela- ken, A.H. de Jager (allen Pl.Admini- stratie);W.A.P.M. Erkeland, J.H.M. Clement, G.C.W. Van Loon (allen O.M.B.); B.J. van der Aa en H.F.J. Las-Govers (beiden Laborato- rium);W.A.J.G. Reijers (M.F.H.); J. Rentmeester (Opl. Processtudie Brouwen); J.S.M. Wijne, A.V. Kievit (beiden Brouwen) Voor het diploma W.P. 5.1 gevorderd: M.P.A. Stakenburg-Van der Loo, Y.M.P. Sies, H.P.J. Buys-Sleutjes, J.M. Staudenmaijer, C.C.M. van de Westelaken, E. Janssen-Dorff, M.F. Robben-Pels (allen Pl.Admini stratie); P.F.A.M. van Kol, R. Enz- lin, C.W.H.A. Pennings, J.M.C.H.M. Fleuren, B.J. van der Aa (allen Labo ratorium); G.C.A. van Hartevelt (Brouwen); A.L.M. Merks (B.E.D.) Voor het diploma Lotus 1.2.3. beginners: Y.D. Westerlalcen (P.Z.); J.H.J. van Geelkerken (O.E.B.); L.P.M. van Rooij (O.E.V.) Voor het diploma Integraal Logis tiek Management: A. van Delzen (Operationele Planning) Voor het diploma Kwaliteitsbeheer in de bouwnijverheid: W.A. van de Kerkhof (Bouwkundige werkplaats) Voor het diploma Onderhoudsmon teur Automobielen Managment Middenkader II: P.S. Thelen (Verpakken) Voor het diploma ARBO-Lassen: H. Böhmermann (Mechanische Werkplaats) Voor het diploma Examineren VAPRO: A.H.A.M. Dousi (Verpakken) Voor het diploma MS-DOS basis: B.J.C.M. de Bever en C.P.A. Verken nis (beiden T.D. Verp. Opslag) Voor het diploma Vakbekwaam heid voor het Cafébedrijf: A.M. van de Bogaert (Interne Dienst) Voor het diploma Interne Audit: P.L.A. Verstegen (P.Z.); B.H. Hofs- Bouwmeester, J.A.R. van Veldhoven, R. Lucassen (B.T.D.); A.V. Kievit en L.W.M. Thewessen (beiden Brou wen); H. van de Werken en J.P.J. Naus (beiden Verpakken); A.G.W.J. Snepvangers (Intern Transport Opslag); A. Cuppé (O.M.V.); J. Rent meester (Opl. Processtudie Brou wen); J. Cupems (Centrale Dien sten); P.F.A.M. van Kol (Laboratorium) Voor het diploma Secretaresse: mw. Y.J. Willemse (Bedrijfsinkoop) Voor het diploma Basiskennis Boekhouden: C.M. van der Kruijlc (M.I.T.) Voor het diploma Middelbare Opleiding Bedrijfstechnicus Levens middelenindustrie: D. Trimp (Technische Dienst) Voor het getuigschrift Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen A: R. van de Meent, A.V. van Prooijen, J.K. Vogelsang (allen Technische Dienst) Voor het getuigschrift Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen B: G.M. Bottse (Brouwen) Voor het kaderdiploma Beveiliging: M. van der Bent (Beveiliging) Voor het diploma Heftruck chauffeur: E. Sterke (M.I.T. R. de Weger (Centraal Magazijn) Voor het diploma Middle Management: J.M. Korbee (M.I.T.) Voor het certificaat Basiscursus Toegepaste Elektronica I: R.C. Oos terbroek (Technische Dienst) Voor het getuigschrift Aankomend Groundsman: A. El Hani (Intern Onderhoud) Voor het diploma VaPro Proces- operator-A: R. Pool (Verpakken)

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 30