Afscheid M.C.J. Niessen Afscheid R.H. Nuberg 25 jaar J.J. Vos in op de 'anders actieve' perio de die Roel en Henny nu ingaan. Ze hebben een camper (betiteld als een "mobiele geribbelde bestekbak") gekocht, die ze van plan zijn vaak te gebruiken. Als blijk van dank voor de inzet van Roel en de daarbij onmisbare steun van Henny, overhandigde hij symbolisch een bestekbak. De heer Hofhuis tenslotte, dankte Roel namens de huidige, maar vooral ook namens de oud directeuren. Zij deden nooit tevergeefs een beroep op hem. De heer Nuberg zelf dankte in zijn slotwoord de sprekers voor de vriendelijke woorden, goede wensen en cadeaus. De gezel ligheid van de receptie die daar na volgde, werd verhoogd door een uitvoering van 'zakkie nou- ga, nouga zakkie' door collega's en oud-collega's. Horst Na ruim 23 dienstjaren nam de heer M.C.J. Niessen 30 maart afscheid van onze onderneming. Tjeu trad 8 maart 1971 in dienst van de toen malige drankenhandel Huyben in Hom. Nadien werd hij maga zijnmedewerker bij onze dran kenhandel in Roermond. Vanaf de sluiting van deze dranken handel in 1989 is hij, eveneens in het magazijn, werkzaam ge weest in Horst. Hoewel hij het destijds met deze overgang erg moeilijk had, heeft Tjeu het in Horst prima naar zijn zin gehad. De grotere reis afstand bleef echter een pro bleem, en hij was daarom blij gebruik te kunnen maken van de vertrekregeling. Frans Allaart gaf in zijn toespraak aan dat met Tjeu een zeer gewaardeerd col lega afscheid heeft genomen, en dat ze de grappen en praatjes van hem zeker zullen missen. Namens de collega's werd een horloge met inscriptie en een fotolijst overhandigd. De recep tie vond plaats in het -prachtig aan de Maas gelegen- café Mijn- heerkens. Even moest iedereen naar buiten, omdat Tjeu in het zonnetje werd gezet door de voor de helft uit Niessens be staande Fanfare St. Laurentius. Ook Tjeu is al vele jaren lid van deze muziekvereniging. Velen waren gekomen om hem geluk te wensen, waarbij ook de zeer gezellige receptie muzikaal werd omlijst. Amsterdam Tijdens een fees telijke receptie op de Molen zolder van het Heinelcen Ont vangstcentrum in Amsterdam nam directiechauffeur R.H. Nuberg afscheid van de brou werij. Roel werd vergezeld door zijn vrouw Henny, zoon Roelof, schoondochter Stefania en kleinkind Jessica. De familie Nuberg werd toegesproken door drie sprekers. Mevrouw De Leeuw haalde uit het perso neelsdossier aan dat de heer Nuberg in 1959 bij Heineken solliciteerde omdat hij minder onregelmatige diensten wilde draaien. Als chauffeur/bijrijder en later directiechauffeur heeft hij echter ontelbare overuren gemaakt. De heer De Vries ging Schaijk In De Raaf in Schaijk werd 18 maart het 25-jarig dienstjubileum gevierd van J.J. Vos. Net 17 jaar oud startte Jan in 1969 zijn loopbaan als bijrij der bij de toenmalige dranken handel Van Dorst in Schaijk. Inmiddels is hij al lange tijd chauffeur bij Van Dorst-Lie- brand-Olderaan in Den Bosch, waar hij nog altijd chauffeur is voor zijn 'oude', vertrouwde gebied. In zijn toespraak stond Antoon v.d. Sterren stil bij diverse voorvallen uit de afge lopen 25 jaar. Daarnaast gaf hij aan dat Jan een rustige man is, met hart voor de klanten en de drankenhandel. Kortom een gouden kracht, die zichzelf niet op de voorgrond zet. Dat was echter wèl gedaan door de col lega's, die zijn jubileum al met fraaie posters hadden aange kondigd. Behalve een kop soep, opgediend door ober Van Sum- meren, werd als cadeau een ring met inscriptie overhandigd. Met de vele aanwezigen, die Jan en Gerrie gelukwensten, werd de receptie vervolgens op fees telijke wijze voortgezet.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 29