Gezamenlijk afscheid Afscheid P.C.C. Laurijsen Hilvarenbeek Op 25 maart vond in De Toerist in Hilvaren beek de afscheidreceptie plaats van Pierre Laurijsen. Vanaf zijn indiensttreding op 17 april 1967 is Pierre altijd werkzaam ge weest voor onze horeca-afnemers in Zuid-Nederland, waar hij de biertap- en frisdrankinstallaties plaatste en onderhield. Onder de collega's gold hij met name als de frisdrankspecialist. De laat ste jaren was hij werkzaam als medewerker Horeca Tapservice Zoeterwoude Tijdens een gezellige receptie in ontvangst gebouw De Hooiberg werd 16 maart afscheid genomen van de heren W. van Doodewaard, G. Vink en M. Bos. De unit manager van de Zoeterwoudse brouwerij, P. Hamers, sprak de drie afscheidnemers en hun familieleden, vrienden en col lega's toe en dankte hen voor de vele jaren die ze voor Heineken hebben gewerkt. Voor de steun aan hun partner overhandigde de heer Hamers vervolgens een boeket bloemen aan de res pectievelijke partners. Voorts wenste hij allen nog veel goede en gezonde jaren toe na dit arbeidzaam verleden. Als dank voor de vele jaren -in totaal zo'n 83 jaar- van prettige samenwerking werden de af scheidnemers en hun aanhang voorafgaand aan de receptie op een feestelijke lunch onthaald. De heer W. van Doodewaard trad in 1960 in dienst van Hei neken als aanvoerder binnen de afdeling Emballage in Rotter dam. Drie jaar later werd hij daar sorteerder. Begin 1972 werd hij arbeider in de Ligkelders van de Rotterdamse brouwerij. Na de sluiting daarvan werd hij over geplaatst naar Zoeterwoude als tankreiniger Ligkelders. Sinds juni 1986 werkte hij als assis tent Dienstgebouw/Kelders. De heer G. Vink startte zijn Heineken-loopbaan in 1977 als bedieningsman in de Bottelarij in Zoeterwoude. Een jaar later al werd hij bedieningsvakman. In februari 1980 werd hij bedie ningsvakman/instructeur. Eind 1984 werd hij benoemd tot groepsleider Verpakken. In die functie werkte hij tot aan het feestelijke gezamenlijke afscheid op 16 maart in De Hooiberg. De receptie van de drie heren werd druk bezocht. Vele colle ga's maakten van de gelegen heid gebruik om afscheid te nemen. Ook hier waren vele goede wensen en woorden van dank te horen naast de vele herinneringen die werden op gehaald. V.l.n.T.: M Bos, G. Vink, W. van Doodewaard Aan tafel werden allen toege sproken door hun directe chef over hun loopbaan, aangevuld met een persoonlijke noot en enige anekdotes. De heer M. Bos startte zijn loop baan in 1961 bij Amstel als medewerker Laboratorium aan de Mauritskade in Amsterdam. Eind 1980 werd hij overge plaatst naar Zoeterwoude als procescontroleur bij de Kwali teitsdienst. In februari van 1987 werd hij benoemd tot kwali teitscontroleur binnen diezelf de afdeling. drager, zodat hij ook verdere schilderbestemmingen kan opzoeken. Vervolgens nam de heer Van Rompu het woord, die de heer en mevrouw Laurijsen dank zegde en geluk wenste voor de komende jaren. Tijdens de bijzonder gezellige receptie werd Pierre nog toegezongen door het Sacramentskoor uit Tilburg, het koor waarvan mevrouw Laurijsen lid is. in de regio Breda-Tilburg. In zijn toespraak stond de heer De Roode stil bij deze 27 jaar. Hij gaf aan dat met Pierre een gewaardeerd collega afscheid heeft genomen. En bovendien een heel precies man, die ook altijd creatief is geweest. Eén van zijn hobby's is schilderen, waartoe namens de collega's een schilderdoos werd over handigd. Ook kreeg hij een fiets-

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28