Huwelijken Geboorten Onze dienst verlieten Buitenland Dankbetuigingen Zoeterwoude P.M. Ader (Kelders) met mw. H.J. Smit C.T.G. de Bruijn (Kwaliteitsdienst) met mw. D.E.J. Nijenhuis L.H.A. van Elk (Corporate Purchasing HTS) met mw. I.S. van Bruinisse W.A.J. Bonekamp (Project Services HTS) met mw. A.M. van Eerden Buitenland L. Groeneweg (Grande Brasserie de Nouv. Caledonië, Noumea, Nieuw Caledonië) met mw. B. Vangheesdaele Horecagebieden Mw. T.H.W. Veenstra (Dranken handel Van Dorst-Liebrand-Older- aan B. V.) met L.J.A. Vugts Amsterdam Wesley, z.v. mw. J. Blijleven- Ravensburg (Interne Dienst Kantine) Jordi, z.v. C.A.M. Woerts (Global Sponsorship) Lucas, z.v. mw. N.J.C. longh (Corporate Marketing Research) Buitenland Koen, z.v. M. de Meyere (Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, Zaïre) Zoeterwoude Suzanne, d.v. G. Eikelboom (Verpakken) Lena, d.v. F.A.C. Gheeraert (Procestechniek) Jeffrey, z.v. A. v.d. Toorn (Verpakken) Nathan, z.v. L.M. Wijnands (Kelders) Wouter, z.v. F.A. Schuchmann (Applicatie Ontwikkeling) Nick, z.v. M. Hannaart (Plaatselijke Administratie) Jelle, z.v. mw. A.R.J.M. Tonies (Research Development HTS) Sarah, d.v. mw. F. Kal (Personnel Management Services HTS) Horecagebieden Jasper, z.v. R. Valkhoff (Drankenhandel Rijkerswoerd B. V.) Daphne, d.v. J.W. Stolzenbach (Drankenhandel Van Dorst- Liebrand-Olderaan B.V.) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) Horecagebieden G.J. Kooman (Horeca Tap Service Zuid-Nederland) Zoeterwoude J.W. van Niersen (Project Services HTS) G.M. Goud (Project Services HTS) Congo De detachering van de heer W. de Vries per 9 december 1993 naar Brasserie de Brazzaville S.A. te Braz zaville is per diezelfde datum omge zet in een uitzending. De heer De Vries zal de functie van Chef Servi ce Technique blijven bekleden. Curacao De heer R. Marijnen is per 25 april 1994 uitgezonden naar Curacao, alwaar hij de functie zal bekleden van Area Export Manager Caribbean bij Heineken Trading Curacao N.V., in Willemstad, Curacao. Nigeria De heer J.H. van Mameren is per 6 april 1994 uitgezonden naar Nige ria, alwaar hij de functie zal bekle den van Technical Director bij Nigerian Breweries PLC te Lagos. De heer Van Mameren was voor heen Production Manager bij Vru- mona B.V. te Bunnik. Papoea Nieuw Guinea De heer I. Schuringa heeft zijn uit zending naar Heineken Trading Curacao N.V., Willemstad, Curacao als Export Manager Curacao beëin digd en is per 16 april 1994 als Com mercial Manager uitgezonden naar SP Holdings, Port Moresby, Papoea Nieuw Guinea. De heer H. Otter heeft zijn uitzen ding naar Brasseries du Logone S.A., Moundou, Tsjaad als Directeur Technique beëindigd en is per 1 april 1994 als Brewery Manager uit gezonden naar SP Holdings, Lae, Papoea Nieuw Guinea. Vietnam De heer A.A. Droop is per 4 maart 1994 teruggekeerd uit Vietnam, alwaar hij voor vier maanden was gedetacheerd als Planned Mainte nance Engineer bij Vietnam Brewe ry Ltd., Ho Chi Minh City, Viet nam. Zaïre De heer F.N. Glavimans is per 24 april 1994 uitgezonden naar Zaïre, alwaar hij de functie zal bekleden van Directeur de Boukin bij Bouteil- lerie de Kinshasa "Boukin" S.A.R.L. te Kinshasa. Mede namens onze kinderen wil ik u danken voor de waardige en indrukwekkende wijze waarop u afscheid heeft genomen van mijn man Tjeerd Schenk. Het heeft ons ontroerd en gesterkt. Het afscheid thuis en de uitvaart vormden een verlengstuk van de warme persoonlijkheid die Tjeerd tijdens zijn leven uitstraalde. Nogmaals hartelijk dank. Gerda Schenk-van der Pal Na het zo plotseling overlijden van Ferry was het fijn te ervaren dat zo velen sympathie voor hem hadden. U heeft dat laten blijken door de vele kaarten, telefoontjes en bezoek jes. Ook de mooie bloemen en de komst van u allen, waaronder veel oud-Amsterdammers bij zijn laatste afscheid, waren een grote steun voor ons. Het heeft een warmte bij ons achtergelaten die wij nooit zullen vergeten. Heel, heel erg bedankt. Nel, Danielle en Paul John Bakker Heel hartelijk dank voor de af scheidsdag op 16 maart. De goede samenwerking, de warme belang stelling en de vele goede wensen hebben mij, mijn vrouw en kinde ren goed gedaan. Het gaat het bedrijf en de collega's in de toekomst goed. Gerhard en Riet Vink

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18