Nieuw: Sisi Beach Mania Voor hot people Voor wie is Sisi Beach Mania bedoeld? Brandmanager Fred Dorshorst (Vrumona): "Dit eve nement is exclusief voor de zestig winnaars van de Sisi Beach Mania prijsvraag die Sisi deze zomer organiseert. Vorig jaar had Sisi-acties met stunt vliegeren en beach-tennis. Dit jaar wilden we een nog specta culairdere actie organiseren voor onze voornaamste doel groep, de tieners tussen onge veer 13 en 19 jaar. Voor 'the hot young people' van Nederland dus. Vanaf half april zijn de fles sen Sisi uitgeleverd met actie etiketten. Daarop is de actie aangekondigd. Meedoen is een voudig. Wie kans wil maken op een van de zestig toegangs bewijzen voor dit evenement, moet vóór 1 juli aanstaande twee Sisi-doppen opsturen èn antwoord geven op de vraag 'omschrijf kort en krachtig waarom jij 'hot' genoeg bent om deel te nemen aan het Sisi Beach Mania-weekend'. De zestig prijswinnaars krijgen samen met drie vrienden, vriendinnen of familieleden de beschik king over een bungalow en kunnen aan alle activiteiten deelnemen." enthousiast over. We hopen met deze promotie te bereiken dat er over het merk Sisi wordt gesproken en dat we misschien nieuwe klanten kunnen vast houden. De frisdrankenmarkt kenmerkt zich door een groot aantal 'zwevers'. Consumenten die van het ene merk op het andere overstappen, afhankelijk van de acties die voor de mer ken worden gevoerd. Binnen de markt van sinaasappel- vruchtenlimonades, goed voor een kwart van de totale fris drankenmarkt, is Sisi na Fanta het tweede A-merk. Sisi heeft een redelijke merktrouw: Onze groep consumenten is redelijk constant. Misschien groeit de groep die 'de zonnigste dorst- lesser' van Nederland koopt, nog verder door deze actie." T-shirts Sisi geeft in de landelijke actie niet alleen zestig toegangs bewijzen voor Sisi Beach Mania weg, maar ook nog eens vijf honderd speciale T-shirts. Voor de Vers van 't Vat-lezers stelt Vrumona vijf T-shirts beschik baar. In een volgende Vers van 't Vat zullen we hiervoor een lezersactie houden. Bunnik/Zandvoort aan ZeeOp 27 en 28 zal in Zandvoort een uniek 24 uur durend zomer- spektakel plaatsvinden: Sisi Beach Mania. Of, zoals Sisi dat omschrijft, 'the hottest event of the year'. Sisi Beach Mania vindt plaats op en bij het strand en op het terrein van het bungalowpark Gran Dorado in Zandvoort. Daar zal zich het programma afspelen dat maar één uitgangspunt heeft: de Sisi- gasten een groots spektakel bieden. 24 uur achter elkaar. Zo kunnen de gasten bijvoorbeeld meedoen met surfen, jet-skieën, bodypainting en een grote bar becue. Enigszins afhankelijk van het weer vanzelfsprekend. Zit het weer niet mee, dan zullen erbinnenactiviteiten zijn. 's Avonds is het zwembad van Gran Dorado afgehuurd voor een hot poolparty met onder andere Caribbean live muziek en een bekende diskjockey. Hoge verwachtingen Door middel van ondermeer advertenties in bekende jeugd bladen en radiocommercials wordt de Sisi-promotie onder de aandacht gebracht. Fred Dorshorst verwacht een groot aantal inzendingen. "Tevoren hebben we de actie uitvoerig getest. De jeugd is er zeer

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 17