Met Pepsi naar Zandvoort Bar Gezellig: bartrucs van Pepsi Max Bunnik Hoe kun je een gulden dubbelvouwen met een bierglas? Hoe laat je haren met elkaarvechten? Enwaaromlacht iedereen zich kapot zonder dat je doorhebt dat ze om jou lachen? De antwoorden op deze raadsels staan in een speciaal boekje vol bartrucs dat Vrumona exclusief bij de introductie van Pepsi Max in de horeca verspreidt. Het heet 'Bar Gezellig', is geschreven door Groningse studenten en bevat in totaal 80 grappen en grollen uit verschillende horeca gelegenheden. Wat dacht u bijvoorbeeld van de volgende grap: Je hebt twee glazen. Een is gevuld met water en een met rode wijn. Hoe krijg je nu de wijn in het glas met water en omgekeerd zonder gebruik te maken van andere glazen? Het glas met water wordt afgesloten met een speel- of visitekaart en omgekeerd op het glas wijn geplaatst .Door het kaartje een beetje weg te trek ken ontstaat er een gleuf. Slechts weinig mensen zullen het geloven zonder het eerst gezien te hebben, maar de wijn stroomt (omdat deze lichter is dan water) in het bovenste glas. Lezersactie Hoewel het boekje exclusief Bunnik/Zandvoort In een Formule Ford racewagen racen op het circuit van Zandvoort. De droom van menigeen kan werkelijkheid worden voor de pompshophouders die meedoen aan de actie van Pepsi. Want wie het totale blikassortiment van Pepsi (regular, light en Max) in zijn shop heeft staan èn dit goed presenteert in zijn koeling, kan zich opgeven voor een bezoek aan het circuit van Zandvoort. "We hebben al mim vier honderd aanmeldingen binnen", meldt Eric Naaijkens, mede werker van de afdeling Marke ting Horeca enthousiast. "Onze vertegenwoordigers bezoeken nu de pomphouders die nog niet gereageerd hebben om de actie nogmaals onder de aandacht te brengen." Rijvaardigheidsprogramma Het racen zelf start in mei. "De pomphouders worden dan voor een dagje Zandvoort uit genodigd. Daarbij krijgen ze een educatief rijvaardigheidspro gramma onder leiding van niemand minder dan Gijs van Lennep, de tweevoudig winnaar van de 24-uurs race van Le Mans. Alle deelnemers kunnen in hun eigen auto deelnemen aan deze test. Daarbij worden onderdelen als zithouding achter het stuur, rem- en schakeltechniek, bocht instructie en stuurtechniek behandeld. Na de lunch gaat het activiteitenprogramma van start met onderdelen als slip slalom competitie, go-kart com petitie, meerijden als co-driver in een sportscar racewagen en als klap op de vuurpijl: zelf rijden in een Formule Ford racewagen", aldus Naaijkens. "Bovendien gaan alle deelnemers op de foto in de Formule Ford racewagen. Een mooie herinnering aan een leuke dag." voor de horeca is, heeft Vrumo na 20 boekjes gereserveerd voor lezers van Vers van 't Vat. Wilt u in het bezit komen van zo'n boekje, stuur dan een brief kaartje met uw naam, adres, woonplaats, telefoonnummer van uw werk, vestiging en per soonsnummer naar de redactie van Vers van 't Vat. Het adres vindt u op pagina 2 van dit blad. Vermeld hierop 'actie bartrucs'. De twintig boekjes worden onder de inzendingen verloot. Uiteraard kunt u slechts één briefkaart per persoon insturen. De inzendingen moeten 6 mei bij de redactie binnen zijn.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 14