Opknapbeurt lijn 4 Paasblik blijkt april-grap Einde van Colonne 1 BunnikColonne 1 van Vru- mona draait niet meer. De lijn werd gebruikt voor het afvul len van tankjes voor premix- en postmix-installaties van frisdranken. Na de invoering van de zogeheten Bag-in-Box voor de horeca nam de vraag naar deze tankjes geleidelijk af. Reden voor Vrumonaommet de produktie van limonade en siroop in tankjes te stoppen. Bunnik De oude flessen- en spoelmachine Lijn 4 van Vrumona heeft zijn laatste grote opknapbeurt gehad. De oude machine was twee jaar geleden al toe aan vervanging. Dit zou echter miljoenen gul dens gaan kosten en Vrumona wilde het investeringsniveau juist zo laag mogelijk houden. Bovendien dacht het bedrijf aan de invoering van een andere 20 cl. fles, die wellicht andere eisen aan de spoelmachine zou stellen. Dus besloot Vrumona om nog niet te investeren in een nieuwe machine, maar in plaats daarvan de oude op te knappen. De laatste fase daar van werd een maand geleden afgerond. Machinespecialist Arie van Oostrom en werkvoorbe reider Tjalling Huitema hebben het uit drie fasen bestaande renovatieplan gemaakt. Het re sultaat van de opknapbeurt ziet u op bijgaande foto. Den BoschEen officieel ogen de interne mededeling van Ed Veen (hoofd Interne Dienst H'Bosch) heeft vrijdag 1 april voor de nodige commotie gezorgd. Onder de kop 'Speciaal Paasblik' liet hij de Bossche medewerkers weten dat Mar keting een apart ei-vormig blik had laten ontwerpen. Heel gewiekst schreef Ed dat deze in Zoeterwoüde waren afgevuld, en dat ze gedurende de paasda gen uitsluitend in pretparken en tijdens evenementen zouden worden verkocht. "Van de spe ciale blikken zijn een aantal zogenaamde EGG-PACKS voor het Heineken-personeel gere serveerd. A.s. vrijdag kan, tus sen 14.00 en 16.00 uur, op ver toon van de Heineken-pas, één egg-pack per persoon afgehaald worden in de Cambrinuskel- der", aldus de mededeling van 28 maart jongstleden. Ed Veen: "Zelfs al vóór vrijdag 1 april belde een aantal mensen. Ze wilden graag een egg-pack, maar hadden nou net voor die dag atv of een snipperdag gepland." Daarnaast kwamen zeker zestig collega's 1 april niets vermoedend de Bossche ontvangstruimte binnen. De medewerkers van de Cambri- nuskelder hadden het er druk mee: "Een paar mensen waren best kwaad. Het merendeel ech- fan Bertrams A (Cambrinuskelder) deelde alternatieve 'egg-packs' uit ter nam het sportief op, al had den ze natuurlijk graag zo'n bij zonder blik meegekregen. We hadden gezorgd voor een alter natief, zodat ze toch niet hele maal voor niets waren geko men." De mensen die in de 1 april-grap van Ed Veen waren getrapt kregen een Heineken- cadeaublikje met daarin een 'fluitje' en chocolade paaseitjes.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 11