Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland j j Horecagebieden Mw. H.E.M. Timmering (Verkoopbinnendienst Brabant) met F.J.M. van Gerwen Bunnik Samuel, z.v. F.J. de Roover (ETD) Buitenland Remco, z.v. H.E.M. Tuyt (Area Export Manager Refrigor Lda, Lissabon, Portugal) Horecagebieden Marc, z.v. J.G. van Daele (Drankenhandel Middelburg Magazijn) Jesse, z.v. W. Rozendal (Verkoop Groningen/Friesland/Drenthe) Daphne, d.v. J.S.P. v.d. Putte (Dran kenhandel Eindhoven Expeditie) Ward, z.v. J.E. Veenman (Drankenhandel Horst) De Ridder Ramona, d.v. R.J.C. Fiegeois (Verpakken) Zoeterwoude Tobias, z.v. C.G.M. Rabeling (Distribution St Logistics HTS) Jihad, d.v. O. Ben Dahman (Verpakken) Willem, z.v. M. v.d. Bent (Opslag en Intern Transport) Benjamin, z.v. F. Noort (Verpakken) Naomi, d.v. A.B. v.d. Ree (Opslag en Intern Transport) Ricardo, z.v. P.M. Gaskin Verpakken Wessel, z.v. mw. A.P. v.d. Finden (Marketing Management Amstel) Charlotte, d.v. mw. F.S. Meerstadt- Rombach (Bedrijfs Geneeskundige Dienst Brouwerij) Aristo, z.v. J.J.C. Heitzman (Bouwadviesburo) Jolina, d.v. A.I. Stap (EFI Task Force) Paul, z.v. M.H.P. Bakkenist (In- en Externe Betrekkingen) Bunnik Voor het diploma Machinetechnie- ken van de Basiscursus Frisdranken industrie: R.A.W. Versteegh, A.G.J. Tax, W. Spruyt, R.S. Ruitenberg, A. van Neerbos, H.M. Kemp, B. Muis en E.H. Kaouass (allen Verpakken) Voor het diploma Hoofd Bedrijfs hulpverlening NVB: S. Sijmonsma (Bedrijfsleiding) Voor het diploma Algemeen Voor bereidende Opleiding Verpakken Heftruckchauffeur: F. van Donselaar (Verpakken) Rotterdam Voor het diploma EHBO: Mw. M.D. Marree, mw. M. Tapila- watin-Risamenapatty, mw. M.A. Beuming, mw. B.J. Niewold-Rober- tus, mw. M.B.M. v.d. Noort-de Wild, mw. A.M. Bogers en A.F. Contein (allen ETA) mw. A. Noor- dijk en E.J. Smit (beiden Export Informatisering) mw. H. van Vliet (Export Duty Free) Zoeterwoude Voor het SVH Diploma Vakbe kwaamheid voor het Cafébedrijf: M. Kaan (Brouwen) en P.W. Everts (In- en Externe Betrekkingen) Bahamas De heer D.J. von Zboray is per 1 maart 1994 uitgezonden naar de Bahamas, alwaar hij de functie zal bekleden van Heineken Ficense Brewer-Trainer bij Commonwealth Brewery Ftd., te Nassau, Bahamas. Hongkong De heer R.W. van Bergen is per 4 maart 1994 uitgezonden naar Hongkong, alwaar hij de functie zal bekleden van Export Marketing Manager bij Heineken Hongkong Ftd., Hongkong. Ile de la Réunion De heer W.J. van der Hoeven is per 8 februari 1994 teruggekeerd uit Ile de la Réunion, alwaar hij voor 4 maanden was gedetacheerd als Management Trainee bij Brasseries de Bourbon S.A., in St. Denis, Ile de la Réunion. Maleisië De heer A.S. Geragidis is per 6 maart 1994 uitgezonden naar Maleisië, alwaar hij de functie zal bekleden van Technological Con troller bij Guinness Anchor Berhad, Petaling Jaya, Maleisië. Mexico De heer I.P. Kaanen is per 13 maart 1994 uitgezonden naar Mexico, alwaar hij de functie zal bekleden van Area Export Manager bij Cerve- zas Mundiales S.A. van de FEMSA- group, in Monterrey, Mexico. Nieuw Zeeland De heer E.J. Korthals Altes heeft zijn uitzending naar P.T. Multi Bin- tang Indonesia, Jakarta, Indonesië als General Manager beëindigd en is per 1 maart 1994 als Group Chief Executive uitgezonden naar DB Breweries Ftd., te Auckland, Nieuw Zeeland. Singapore De heer H.W. Bellekes heeft zijn uitzending naar Fomento Economico Mexicano S.A. de C.V., Monterrey, Mexico als Quality Assurance Manager beëindigd en is per 1 maart 1994 als Technical Manager uitge zonden naar Asia Pacific Breweries Ftd., te Singapore, Singapore. De heer A.F. Kiljan van Heuven heeft zijn uitzending naar Vietnam Brewery Ftd., Ho Chi Minh City, Vietnam als General Manager beëindigd en is per 1 februari 1994 als Regional Director uitgezonden naar Asia Pacific Breweries Ftd., te Singapore, Singapore. De heer P.P. de Ridder is per 1 maart 1994 teruggekeerd uit Singapore, alwaar hij werkzaam was als Area Export Manager Far East bij Heineken Far East Pte. Ftd., te Singapore, Singapore. Spanje De heer P.P. van Styrum is per 28 januari 1994 teruggekeerd uit Spanje, alwaar hij voor 4 maanden was gedetacheeerd als Junior Export Manager bij Heineken Canarias S.F., in Fas Palmas, Gran Canaria. Zwitserland De heer W.C.A. Hosang is per 1 maart 1994 uitgezonden naar Zwitserland, alwaar hij de functie zal bekleden van General Manager bij Brauerei Haldengut, te Winter- thur, Zwitserland.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18