Olthoff krijgt elfde Ere-kruk De poppen voor de carnavalsoptocht zijn ondermeer door Heineken- medewerkers gemaakt. Dit gebeurt jaarlijks in de bouwhal, die op het Heineken-terrein staat Hans Olthoff (hoofd horeca- gebied Brabant) met de versierselen De Heineken Fanfare hield 6 februari traditiegetrouw haar carnavalsconcert. Heineken A-orkest, Heineken B-orkest en Heineken Drumband speelden lichte muziek in de Grote Zaal van het Casino Den Bosch Als hofbrouwer van Oeteldonk viel Heineken dit jaar opnieuw in de carnavals- prijzen. Hans Olthoff (hoofd horecagebied Brabant) had na melijk de eer om de elfde Ere- kruk in ontvangst te nemen van Carnavalsvereniging De Krukskes. 6 Februari was de grote dag. Ditmaal voor het eerst in het Casino in Den Bosch. De gouden Ere-kruk is niet zo maar een onderscheiding. Het is een van de belangrijkste prij zen op carnavalsgebied. Ieder jaar wordt de Ere-kruk uitge reikt. Dit jaar voor de elfde maal. Carnavalsvereniging De Krukskes beraadde zich over mogelijke kandidaten voor de toekenning van de elfde Ere- kruk. Elf is tenslotte een magisch getal met carnaval. Daarom moest de prijs bestemd zijn voor een persoon of organi satie die gedurende de afgelopen elf jaar nauw betrokken is geweest bij het Bossche gebeu ren. De 'Krukskes' stemden unaniem voor Heineken Den Bosch. De brouwerij heeft de stad al die jaren met raad en daad terzijde gestaan. Een beloning waard. De prijsuitreiking werd opge luisterd met een compleet Oeteldonks programma: 'Goud van Oud Oeteldonk'. Met de Oeteldonkse artiesten Wim Kersten en Marie van de Velden zat de sfeer er al gauw in. Zij brachten een potpourri van oude camavalsnummers.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 9