Reductie kaartjes Indoor Brabant Afscheid mw. M.A.G. van Amsterdam-Klerks Zoeterwoude Tijdens een druk bezochte receptie heeft mevrouw M.A.G. van Amster dam-Klerks, beter bekend als 'Riet van de kantine', na bijna 16 jaar afscheid genomen van Heineken. Na de toespraak van de heer Zandvliet haalde de heer Bitter een aantal vak-anekdotes aan. Hij bedankte Riet boven dien nogmaals voor haar colle gialiteit en altijd goede humeur. Een voor deze gelegenheid spe ciaal opgericht 'kantinekoor' van collega's zong Riet toe op de melodie van het Pizza-lied. Compleet met een 'André van Duin' die op een brommer het Ontvangstgebouw binnen kwam. Het dankwoord werd uitgesproken door Riets zoon. Tot slot trad speciaal voor Riet een zanger op, die het repertoi re van de door haar zeer gewaar deerde John Denver ten gehore bracht. Na een duet tussen hem en Riet ging de receptie nog een aantal uurtjes door. Iedereen kon daarbij persoonlijk afscheid nemen van deze fijne en bij zondere collega. n Bosch Een van de otste jaarlijks terugkerende nementen in Den Bosch is oor Brabant. Ook dit jaar dt dit internationale paar- spektakel gesponsord door oieken. or Brabant wordt gehouden 13 tot en met 17 april in de anthallen in Den Bosch. ieken-medewerkers krijgen rocent korting op een toe skaartje. Deze reductie it alleen gegeven op ver van uw personeelspasje. anbieding geldt voor alle elen, maar is éénmalig, oneer u kaartjes heeft ocht noteren de kaartver- pers uw naam en personeels- imer. (Komt u later nog eens ig, betaalt u het volle pond.) is wél zo dat u die ene keer onbeperkt aantal kaarten kopen voor de helft van de U vindt de kassa van de ling kaartverkoop van de anthallen aan de Oude lenseweg 1 in Den Bosch.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 29