Gezamenlijk afscheid veertien collega's Den Bosch De Bossche brouwerij nam 21 januari afscheid van veertien van haar medewerkers. Allen maakten gebruik van de vertrekregeling. De afscheidnemers werden tij dens de voorontvangst toege sproken door de bedrijfsleider Herman Ubbink. Tijdens deze toespraak benadrukte hij het verlies aan ervaring voor de Bos sche brouwerij. De mannen hebben dan ook heel wat dienst jaren achter de mg. F. Bloemendaal, monteur Tech nische Dienst heeft er 27 dienst jaren opzitten. J.H.M. Hermse (monteur Tech nische Dienst) zelfs 35. W.A.J. de Mug (medewerker Onderhoud Bouwkundige Werk plaats) heeft hier 33 jaar ge werkt. M.W. Mimpen en H.A.T. Stui ver (beiden HBK-operator Brou wen) werkten elk 27,5 voor ons bedrijf. De Produktie-medewerkers Ver pakken A.M. Hoogwaarden, P.J. Timmermans, G.A. Hulskens, J.P.M. Crijns en W. Poelman hebben er respectievelijk 23,35, 16, 19,5 en 20 jaar op zitten. De monteurs Garage V.J.W. Beek, H.P.A. de Kort en N. Spit- ters 14, 29 en 32 jaar. M.T. Kolen, VHT-chauffeur Intern Transport, kan terug kijken op een 23 jarig werk- jubileum. Herman Ubbink sprak zijn waardering uit voor deze jaren lange inzet en geleverde bijdra ge van de afscheidnemende medewerkers. Ook schonk hij de nodige aandacht aan de part ners. Zij kregen een bloemetje aangeboden. Na de toespraak volgde een gezellige lunch. Daarbij konden de scheidende collega's nog eens napraten met hun leidingge venden. In de middag volgde een zeer dmkbezochte receptie. Ook toen werden diverse spee ches gehouden. Eerst namen de verschillende afdelingschefs het woord. Vervolgens konden de honderden bezoekers persoon lijk afscheid nemen van hun col lega's. De receptie werd nog eens extra opgeluisterd door de komst van het carnavals-orkest 'De Jeppers'. Staand van links naar rechts: De heren Hermse, De Kort, Spitters, Kolen, Stuiver, Mimpen, Bloemendaal en De Mug. Gehurkt van links naar rechts: De heren Beek, Poelman, Hulskens, Crijns, Hoogwaarden en Timmermans

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28