Nieuw: Pickwick Ice Tea Lemon Vrumona-actie voor benzine pomphouders Bunnik Vrumona brengt in samenwerking met Douwe Egberts een nieuwe smaak Pick wick Ice Tea op de Nederland se markt: Pickwick Ice Tea Lemon. Het nieuwe drankje komt in 33 cl blik en in de licht gewicht 1-literfles. Maar ook in de 20 cl-fles die in de horeca wordt gebruikt. De uitlevering start eind maart. De introductie wordt ondersteund door televi siereclame en diverse promotie- akties. Bekend produkt Ice Tea is al jaren een bekend produkt in Japan, Amerika en Australië. Langzamerhand breekt deze drank nu ook in de verschillende Europese landen door. De verwachting is dat de Nederlandse markt in 1994 met minimaal 50% zal groeien. Deze verwachting is gebaseerd op de marktgroei, die dit pro dukt na introductie in de ons omringende landen heeft door gemaakt. De consument blijkt Ice Tea te waarderen omdat het liefst 40% minder calorieën bevat dan andere frisdranken. Maar ook omdat het een tinte lende, verrassende smaak heeft en een dorstlesser is. BunnikVmmona organiseert de 'Pepsi Max racedag'. Deze actie is bestemd voor benzine pomphouders die in hun shop het volledige assortiment Pepsi voeren. Vmmona wil hiermee de aandacht op dit nieuwe pro dukt vestigen. Pompshophouders krijgen hier voor een Pepsi-informatiepak- ket met daarin Pepsi Max-sti- ckers toegestuurd. Daarin zit ondermeer een speciale 'Live Life to the Max'-briefkaart voor aanmelding voor de Pepsi Max racedag. Pepsi-Cola heeft speci aal voor deze dag het circuit van Zandvoort afgehuurd. Deelnemers aan de racedag krij gen een uitgebreid programma voorgeschoteld. Het 'uitje' wordt gestart met een rijvaar- digheidsprogramma onder lei ding van Gijs van Lennep. Hij is tweevoudig winnaar van de 24-uurs race van Le Mans. Na de lunch komen de onderdelen slip/slalom competitie en 'go- kart competitie' aan de beurt. Daarnaast krijgen de deelne mende pompshophouders de gelegenheid om zelf mee te rijden als co-driver in een sportscar-racewagen of om zelf een formule-racewagen te besturen.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 24