Dankbetuigingen Overleden In Memoriam A. Miedema De heer K. v.d. Brug is 31 januari teruggekeerd uit China, waar hij als Engineering Manager bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. werkte. Mexico De heer C. Inaraja is 1 februari uitgezonden naar Mexico. Daar bekleedt hij de functie van Technological Advisor bij Femsa te Monterrey in Mexico. Rwanda De heer P. Kool is 1 februari definitief teruggekeerd uit Rwanda. Hij was daar Directeur Technique bij Bralirwa S.A. te Gisenyi. De heer Kool heeft met ingang van diezelfde datum de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Thailand De heer S.J. Hannema is 1 februari uitgezonden naar Thailand. Daar bekleedt hij de functie van Commercial Manager bij de Thaise brouwerij in Bangkok. Tsjaad De heer M.E. Tettelaar is per 11 februari gedetacheerd bij Brasseries du Logone S.A. te Moundou. Zaïre De heer J. de Jager zal 1 maart gebruik maken van de pensioen regeling. Hij keert dan definitief terug uit Zaïre, waar hij Spécialiste de Montage bij Bralima S.A.R.L. in Kinshasa was. Hartelijk bedankt voor het prachti ge bloemstuk en het drankenpakket dat wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Otto en Mien Wiggers Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling goede wensen en cadeaus die ik heb mogen ontvangen bij mijn afscheid. Ook wil ik alle collega's bedanken voor de prettige samenwerking. Toon van Hoogwaarden Heel hartelijk dank aan allen die eraan hebben bijgedragen dat ik mijn werkzaamheden voor de onderneming met gevoelens van sympathie heb mogen afsluiten. De getoonde warmte vóór, tijdens en na de afscheidsreceptie vormen voor mijn vrouw en mij een kleinood dat wij nog lang willen koesteren. Phil en Kees van Rooijen Ondanks dat ik er tegen op heb gezien na 36 jaar afscheid te moeten nemen van Heineken, is het een onvergetelijke dag geworden. Mede namens mijn vrouw, zoons, mijn vader en schoondochter, wil ik de directie, Personeelszaken, de heer Plooij, Henk Hopman, Bep Bosch, collega's en oud-collega's bedanken voor deze mooie dag. Rinus en Liza Keij Mede namens mijn vrouw, zoon en schoondochter, wil ik u hierbij heel hartelijk danken voor het prachtige bloemstuk en drankenpakket voor ons 25-jarig huwelijk. Wij waren er erg blij mee. Ik voelde op deze manier de band met de brouwerij weer goed. De heer L.I. Schellekens en echtgenote Hierbij willen wij iedereen bedan ken voor de fantastische dag die wij bij het afscheid van 21 januari hebben mogen beleven. Die dag zal ons nog lang in herinnering blijven. Wij wensen iedereen op het bedrijf nog heel veel fijne jaren en geluk toe. Wim en Wies de Mug Mede namens mijn vriendin, kinde ren en mijzelf wil ik de bedrijfs leiding en eenieder hartelijk danken voor de fijne en onvergetelijke dag van mijn afscheid op 21 januari. Ook voor de goede wensen. Verder wens ik het bedrijf en mijn ex-collega's in het bijzonder een goede toekomst toe. f.P.M. Crijns Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken bedanken voor de geweldige dag die mijn vrouw, de overige familie en ik hebben genoten bij mijn afscheid. Ik wil de heren Bögels en Menses hartelijk bedanken voor de mooie toespraak. Ook wil ik mijn collega's van de A-ploeg M.I.T. danken voor hun cadeaus en aanwezigheid. Jongens bedankt! Thijs en Joke Kolen De heer J.A. Meulendijks (80) is overleden op 26 januari 1994. De heer Meulendijks is op 1 maart 1973 in dienst getreden. Sinds 1 februari 1979 was de heer Meulendijks met pensioen. Op 20 januari 1994 is de heer C.J. Felperlaan (74) overleden. De heer Felperlaan trad op 6 april 1936 in dienst.Hij is op 1 december 1984 met pensioen gegaan. De heer J.T. Veenstra (80) is over leden op 20 januari 1994. De heer Veenstra is op 4 juli 1955 in dienst getreden. Sinds 1 november 1978 was de heer Veenstra met pensioen. Op 8 januari 1994 is mevrouw A.M. van Asperen (88) overleden. Mevrouw van Asperen trad op 1 mei 1937 in dienst. Zij is op 1 augustus 1960 met pensioen gegaan. De heer H. Oudkerk (74) is over leden op 22 januari 1994. De heer Oudkerk is op 1 juli 1958 in dienst getreden. Sinds 1 januari 1985 was de heer Oudkerk met pensioen. Op 31 januari 1994 overleed oud directeur A. Miedema. De heer Miedema is 78 jaar geworden. Hij kwam op 1 oktober 1942 in dienst bij de toenmalige Amstel brouwerij. Later, na de fusie kwam hij bij Heineken terecht, waar hij onder meer groepsdirecteur is geweest bij de deelnemingen binnen de divisie Internationaal. Bij zijn afscheids receptie in 1978 waren dan ook heel veel medewerkers uit het buiten land aanwezig. Hij maakte toen gebruik van een speciale vertrek- regeling. Op 1 augustus 1980 ging hij met pensioen. De heer Miedema heeft in totaal 36 jaar voor Amstel en Heineken gewerkt. Wij houden een dankbare herinnering aan datgene wat hij voor onze brouwerij heeft gedaan. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 19