Huwelijken Geboorten Geslaagd Buitenland Den Bosch G.V. Bacas (Interne Dienst) met mw. A. Bosman C.S.A. de Fretes (Verpakken) met mw. C.E.S. Heye Rotterdam Mw. S.C. Molenbeek (ETA- Ver schepingen) met R. de Ronde Bunnik Chiel, z.v. E.J. Barmentloo (Administratie) Marion, d.v. mw. H. Ebbes-Schul- tinga (Informatie/Automatisering) Ibrahim, z.v. A. Bouzerda (Verpakken) Den Bosch Anoelc, d.v. W.G. Breedveld (Technische Dienst) Jim, z.v. W.J. van Eekelen (Technische Dienst) Lars, z.v. J.A. Habraken (Verpakken) Samantha, d.v. F.J.C.M. Kuijpers (Tekenkamer) Bram, z.v. A.M.C. van Esch (Technische Dienst) Kevin, z.v. L.P.W.M. Henskens (Brouwen) Comelis, z.v. C.W.P.A. van Ruremonde (Brouwen) Bartelt, z.v. H.F.H. van Bergen (Brouwen) Doreth, d.v. G.J.L. Maurix (Verpakken) Demi, z.v. H.H.F.M. van Hoek (Verpakken) Gerrigje, d.v. J.M. Quivooij (Technische Dienst) Zoeterwoude Huseyin, z.v. M. Cetin (Verpakken) Maria, d.v. W.J. de Jong (Brouwen) Dorine, d.v. C.A. Hintzen (Verkoop Thuisverbruik) Charlotte, d.v. Mw. F.S. Meerstadt- Rombach (Bedrijfsgezondsheidsdienst) Horecagebieden Caroline, d.v. A.R.R. Smit (Verkoop Alkmaar) Lien, d.v. J. Knuist (Physieke Distributie) Amsterdam Voor het diploma NGPR-A Public Relations en Voorlichting: Mw. E.H. Wasch-Kant (Global Sponsorship) Horecagebieden Voor het Praktijkdiploma Bedrijfs- recht: Mw. J. Brinkman (Verkoop- binnendienst Arnhem) Voor het diploma Magazijn organisatie: A.J.W.W. Caspers (Expeditie Drankenhandel Toonen-Lafeber B. V.) Voor het Praktijkdiploma hef- of reachtruckchauffeur: I.S. Alleblas (Magazijn Verenigde Dranken handel Veraar B. V.) Voor het diploma Hogere Bedrijfs kunde: A.L. van Dalen (Horecage- bied Den Haag) Voor het diploma Magazijnmede werker: A.J.R. Zee (Expeditie Drankenhandel Noord-Holland) Voor de cursus Brouwen voor niet Brouwers: G.J. Bontje (Horeca Tap Service) Rotterdam Voor de Introductiecursus Lucht vracht: Mw. A. van Woerden (ETA-Autosectie) Zoeterwoude Voor het diploma NGPR-A Public Relations en Voorlichting: Mw. G.P. Verhagen (In- en Externe Betrekkingen) Voor het certificaat Leerlingwezen Basisoperator VaPro: C.L. Fernan- des en R.K. Sharma (beiden Verpakken) Voor het diploma Zelfstandig Werkend Instellingskok (theorie): J.M. Vieira (Kantine) Voor het diploma Brandwacht: C.M.H. van Bommel, R.J. Jordans, R. Leemhuis, M. Lucas, P.L. Molen kamp en H.J. Schoonbrood (allen Technische Dienst) Voor het diploma Bevelvoerder: F.E.M. Bisschop, J.J. de Boer, B. Du Mortier, C. Vlietstra en A. van de Voet (allen Technische Dienst) Voor het diploma LSBL Diploma Voortgezette Opleiding B, vakrich ting gisten, lageren en filtreren: G.H. Dros (Brouwen) en W.P.D. Groeneveld (Verpakken) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: P. Pret en P.R. van der Wolf (beiden MIT) Voor het getuigschrift Dirksen Intek: R. Zelle (MIT) Voor het diploma Magazijnmanager: J. van der Mark (Technische Dienst) Voor het diploma Middelbare Oplei ding Verpakkingsprocessen in de Drankenindustrie: M.G. Broekhui zen (Verpakken) Voor het diploma Typen en Tekst verwerken: Mw. Y.J. Willemse (Inkoop) Voor het diploma Brouwen voor niet Brouwers: W.C.M. Arkensteijn, F.E.M. Bisschop, W.C. Geenen, J.L.S.M. de Graaf, F.H. Loeber, B.A.M. van Leeuwen, J.G. van Rij, A.F.T. Wassmk, J. van Puffelen en R.W. Vuijk (allen Technische Dienst) Voor het diploma Middle Manage ment: B.L. Verberg (M.I.T.) Voor het Vakdiploma Beveiliging: J.C.M. Borst (Beveiliging) Voor het diploma VaPro Leerling wezen Procesoperator A: R. Pool (Verpakken) Voor het diploma VaPro Leerling wezen Mechanisch Operator-B: E. van Dorp (Verpakken) Voor het diploma Groepsleider Magazijn: P. de Ruyter (Centraal Magazijn) Voor het diploma Middelbare Oplei ding Verpakkingsprocessen in de drankenhandel: R.J. M. de Best, A. van Duyn, F.H. van den Heuvel en F.W.T. Mourits (allen Verpakken) Maastricht Voor het diploma Public Relations: Mw. P.M. Resner (De Ridder) China De heer J.P.M. de Deijn heeft zijn uitzending naar Birra Dreher S.P.A., Milaan, Italië als Central Production Manager beëindigd. Hij is 18 februari als Technological Controller uitgezonden naar Shang hai Mila Brewery Co. in China.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 18