Brouwerij De Ridder ontvangt 'Noscaar' Prins Carnaval bij De Ridder Maastricht Directeur Rob Stevens van Brouwerij De Rid der beleefde dinsdag 1 februari eenheuglijke dag. Hij kreegvoor de beste carnavalsadvertentie 1994 in de carnavalskranten de Gezét en D'n Tempeleer de 'Noscaar' uitgereikt. Jaarlijks worden bedrijven in Maastricht benaderd, die voor deze prijs in aanmerking komen. Stadsbrouwerij De Rid der was een van de vijf genomi neerden. De bekendmaking vond plaats in café 'in d'n Ouden Vogelstmys', in aanwezigheid van de carnavalsprins en een groot aantal wethouders. Brou werij De Ridder zal de bekroon de carnavalsadvertentie tevens als carnavalsposter uitgeven. Uitreiking van de Noscaar met de stadsprins van Maastricht en De Ridder- directeur Rob Stevens Maastricht De kersverse stadsprins van Maastricht, Bar ry den Ierste, bracht 19 januari een werkbezoek aan brouwerij De Ridder. Hij wilde zich per soonlijk op de hoogte stellen van het carnavalsbier. De prins en zijn gevolg inspecteerden het bier in de lagerkelders en brach ten een bezoek aan het Brouw huis. Daar nam de prins enkele monsters van het brouwsel in de ketel. Hij toonde zich na afloop erg enthousiast over de kwaliteit ervan. Terug in De Ridderzaal onthulde de prins het schilderij 'Carnaval in Maastricht' van de Maastrich tenaar Chris Rousseau. Stadsprins Barry den Ierste 'steekt' het Ridder bier en onthult schilderij 'Carnavalin Maastricht'in de Ridderzaal van Brouwerij De Ridder

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 10