Afscheid .1. van Rooijen erwoude Tijdens een itie in de Van Swieten- ner nam de heer C. van ;jen 15 december 1993 eid van Heineken. Hij ontvangen door de heren :eeg en Leeuwenburg, die tijdens deze voorontvangst >raken. Tijdens de receptie e den op verzoek van Cees speeches gehouden, omdat hij vond dat zijn loopbaan al genoeg bekend was bij de mensen. Bovendien, aldus de scheidende collega, zou er dan meer tijd zijn voor de persoon lijke noot. Die was er dan ook volop tijdens de drukke recep tie. Toch in het kort iets over zijn loopbaan voor de minder ingewijde lezers: Cees van Rooijen kwam 1 januari 1960 in dienst bij ons bedrijf. Hij was achtereenvolgens correspon dent inkoper bij Centrale Inkoop, correspondent inkoper bij Technische Inkoop (1965] en inkoper Technische Inkoop (1966). Zijn laatste functie was Groepschef Machinery en Equipment van de afdeling Corporate Purchasing. Zoeterwoude De heer J.C. Polderdijk, Projectleider in Zoe terwoude, vierde 7 januari zijn 25-jarig jubileum bij onze brou werij. De heer Polderdijk was vergezeld van zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. De heer Hamers noemde tijdens de receptie enkele mijlpalen en kenmerken van de jubilaris. Hij typeerde hem ondermeer als 'alles-regelaar', die altijd met groot verantwoordelijkheidsge voel heeft gewerkt. Polderdijk begon zijn loopbaan in 1968 in Rotterdam als Onder-chef op de Technische Dienst. In oktober 1973 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude als chef Elektro technische Werkplaats. In 1981 werd hij projectleider. In beide functies is hij steeds nauw betrokken geweest bij het bou wen en opbouwen van de brou werij in Zoeterwoude. Spreker Van der Meulen typeerde de jubilaris als een echte Rotter dammer. "Geen woorden, maar daden." Daarna noemde hij enkele voorbeelden van projec ten waar Polderdijk aan gewerkt heeft, waaronder het Bedrijfs restaurant en het nieuwe Poort gebouw. uit de loopbaan. Hij bedankte hem voor zijn inzet en goede PR voor de afdeling en eindigde zijn speech met de woorden: 'Arie staat en gaat er voor'. De heren Zijlstra, Van Velzen en Arken- steyn imiteerden in een voor iedereen herkenbare sketch Aries werkwijze en uitspraken. Tenslotte bedankte de heer Slappendel de jubilaris voor alle geleverde inspanningen voor de Personeelsvereniging. Arie eindigde zijn eigen dankwoord met de kenmerkende lijfspreuk: 'Met elkaar gaan we ervoor, mijn apekontjes, toppers en kanjers.' Zoeterwoude In een 'uitver kochte' Hooiberg werd 17 december het 25-jarig dienstju- bileum gevierd van de heer A.P.M. van Dijk. Arie genoot zichtbaar van alles dat tijdens de receptie werd gepresenteerd. Eerste spreker Hamers schetste de loopbaan en persoon Van Dijk en speldde hem de gouden jubileumspeld op. Spreker Van Knippenberg kenmerkte de persoon .Arie met herkenbare statements en ludieke mijlpalen

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 29