Gezamenlijk afscheid vier Heineken-collega's Afscheid M.J. Kers De heer Hamers bedankte in zijn toespraak de vier mede werkers voor hun inzet en hun familieleden voor de steun in de vele 'Heineken-jaren'. Daarna bedankten de vier op hun eigen wijze alle aanwezigen en Heineken voor de vele fijne jaren en de feestelijke en gezel lige ontvangst. Tot slot werden nog zeer veel goede wensen uitgesproken en beklonken. Van links naar rechts de heren Keij, Sundquest, Klein en Timman Zoeterwoude Tijdens een gezamenlijke receptie in De Hooiberg werd 8 december 1993 afscheid genomen van vier medewerkers. C. Timman (Tech nische Dienst), M.J. Key (Ener- gie), J.A. Sundquest (Technische Dienst) en W.W.A. Klein (Interne Dienst), samen goed voor 93 jaar brouwerij -ervaring De afscheidnemers werden tijdens een gezamenlijke lunch door de verschillende chefs toegesproken. Vele anekdotes werden opgehaald en alle vier werden herinnerd aan en bedankt voor hun bijdrage aan 'hun brouwerij'. De heer Key is in 1958 in dienst gekomen als bottelarijarbeider in Rotterdam. In 1960 werd hij overgeplaatst naar het Centraal Magazijn in de functie van beheerder Bottelarij Magazijn. Tien jaar later werd hij smeer der bij de afdeling Preventief Onderhoud en in 1971 werd hij smeertechnicus van de Storingsgroep. In 1974 volgde zijn overplaatsing naar Zoeter woude als smeertechnicus. Vijf jaar later werd hij slibverwerker binnen de afdeling Energie. De heer Sundquest begon in 1978 bij Heineken als storings monteur bij de Storingsdienst Zoeterwoude. In 1986 volgde zijn overplaatsing naar de af deling Onderhoud Verpakken/ MIT als monteur Smeer- systemen. De heer Klein werd in 1971 aan genomen als kuipenwasser in de Gistkelder van Amsterdam. In 1977 werd hij schoonmaker bij de Interne Dienst. Elf jaar later werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude als corveeër Was- en Schaftlokalen bij de Interne Dienst. De heer Timman werd in 1972 aangenomen als storingsmon teur Electro Technische Werk plaats in Amsterdam. In 1988 volgde zijn overplaatsing naar Zoeterwoude, waar hij electro- technicus werd. Deze functie heeft hij tot zijn afscheid uitge oefend. Raalte Op 17 december 1993 nam M.J. Kers, beter bekend als Marinus, afscheid van Heine ken. Hij deed dat met een recep tie in Zalencentrum 'De Leeren Lampe' te Raalte. De receptie was bijzonder te noemen, omdat naast zijn afscheid (1 januari 1994), ook gevierd werd dat hij op 16 december 1993 25 jaar in dienst was. Marinus, die gedurende een lange reeks van jaren Monteur is geweest bij de Horeca Technische Dienst Noord/Oost, werd toegesproken door de heer Klok. Vervolgens werd hij door zijn collega's getrakteerd op een show, waar aan hij uiteindelijk zelf deel moest nemen. Daarvoor werd hij echter eerst door zijn colle ga's gekleed in Amstel-kleuren. Ook collega's van Bols Benelux kwamen langs om Marinus te feliciteren. Daarna kon iedereen persoonlijk afscheid van hem nemen en volgde nog een gezel lig samenzijn.

Vers van 't Vat | 1994 | | pagina 28